Už dantų implantaciją dabar galima atsiskaityti dalimis

implantacija vilniujeTurite daug problemų su dantimis? Galvojate ar kuriam nors specialistui pavyktų atstatyti visą jūsų dantų liniją? Šiais laikais medicina yra pažengusi tiek, kad beveik viskas yra įmanoma, kas siejama su gražia šypsena. Jeigu esate neteką daug dantų, tai vis tiek nebus didelė problema. Jūsų šypseną galima atkurti visiškai, tik tam reikės nemažai laiko. Be abejo, svarbu tinkamai pasirinkti odontologijos kliniką.

Tiems, kuriems rūpi implantacija Vilniuje ir apskritai – šio gydymo kaina, būtina suprasti, kad galutinę kainą pasakys tik specialistas, kuris sudarys visą gydymo planą. Tai reiškia, kad pirmiausia reikės išspręsti problemą su dantų gedimu. Reikės atlikti papildomas procedūra ir tvarkyti vis dar esančius, tačiau sugedusius dantis. Kai visi aplinkiniai dantys bus sutvarkyti, tuomet bus einama prie implantavimo.

Verta žinoti, kad toks gydymas nėra pigus. Kaina priklauso nuo paciento situacijos ir ne tik. Pavyzdžiui, jeigu turite netekę kelis dantis, natūralu, kad implantacija jums kainuos daugiau nei žmogui, kuris neteko tik vieno danties. Taip pat kainai įtaką daro patys implantai. Pavyzdžiui, vieni implantai yra brangesni nei kiti. Tačiau, jų ilgaamžiškumas ir patvarumas irgi yra skirtingi.

Jeigu jus domina dantų implantavimo procedūra, tuomet be jokios abejonės turėtumėte kreiptis į privačių kliniką. Matote, viešos poliklinikos dažniausiai teikia pirmines sveikatos priežiūros paslaugas. Tai reiškia, kad poliklinikose dirbantys odontologijos specialistai dažniausiai tik tvarko dantis bei užsiima burnos higienos procedūromis. Visos kitos sudėtingos procedūros atliekamos tik privačiose klinikose.

Verta atminti, kad privačiose klinikose yra lankstesnės atsiskaitymo galimybės. Pavyzdžiui, poliklinikoje jūs turite susimokėti iš karto po procedūros. Tačiau, kreipiantis privačiai, jums gali būti suteikta galimybė susimokėti per kelias dienas. Jeigu kalba eina apie didesnes procedūras kurių kaina siekia virš kelių šimtų eurų, tikėtina, kad jums bus pasiūlyta atsiskaitymo išsimokėtinai galimybė. Paprastai, kalbant dėl brangesnių paslaugų reikėtų iš anksto teirautis specialistų. Jie papasakos kokios yra atsiskaitymo galimybės. Galbūt tai bus dar geresnis variantas nei tikėjotės prieš apsilankant pas specialistą.