Sužadėtuvių žiedai: ar tai tikrai svarbiausias sužadėtuvių proceso elementas?

suzadetuviu ziedaiSužadėtuvės – labai senas tradicijas turintis procesas, kurio bene pačiu svarbiausiu akcentu yra laikomas sužadėtuvių žiedas.  Ir nors šiam papuošalui yra skiriamas iš tiesų nemenkas dėmesys (svarstoma, iš kokio metalo pagamintą ir kaip dekoruotą žiedą rinktis, kokio stiliaus jis turėtų būti ir pan.), tačiau ar tikrai sužadėtuvių žiedas yra pats svarbiausias šio proceso elementas? Netrukus išvardinsime dar kelis, kurie savo svarba yra ne ką mažiau reikšmingi nei sužadėtuvių žiedas.

Vieta

Ar žinote, kas dailiosios lyties atstovėms daro ne ką mažiau svarbų įspūdį, nei patys sužadėtuvių žiedai?  Tai  – vieta, kurioje vyksta sužadėtuvės. Taigi, belieka tik pridurti, kad būsimieji jaunikiai turėtų gerai pagalvoti, kur surengti sužadėtuves – įprastas kambarys ar prie namų esantis parkas vargu ar padarys įspūdį. Būtent dėl šios priežasties vertėtų investuoti ne tik į žiedą, bet ir į vietą, kurioje vyks sužadėtuvės.

Žodžiai, kuriuose ištarsite

Svarbūs, ne tik sužadėtuvių žiedai, bet ir žodžiai, kuriuos ištarsite sužadėtuvių metu mylimajai.  Kuo originalesni, išskirtinesni bei šiltesni jie bus, tuo geriau.

Kitos detalės

Ne ką mažesnis dėmesys turi būti skiriamas ir kitoms detalėms – muzikai, dekoracijoms, užkandžiams ar gėrimams. Kuo išskirtinesni jie bus, tuo šventiškesnę aplinką sukursite.

Taigi, jau sužinojome, kokie akcentai yra ne ką mažiau svarbūs, nei sužadėtuvių žiedai. Tai – vieta, ištarti žodžiais bei papildomos detalės. Belieka tik pridurti, kad visa tai pareikalaus išankstinio pasiruošimo – būtina iš anksto parinkti vietą, apgalvoti, kokius žodžius ištarsite, o taip pat – atrinkti papildomas detales, kurios bus reikalingos šiai ypatingai progai. Kaip matyti,  šiems tikslams pasiekti reikės ne tik pasiruošimo, bet ir idėjų. Belieka tik pridurti, kad kas jau kas, tačiau vyriškosios lyties atstovai tikrai jų stokoja, todėl būtina  įvardinti bent kelis šaltinius, iš kurių galite pasisemti idėjų. Tai – teminiai leidiniai apie vestuves, portalai, kuriuose rašoma sužadėtuves ir pan.

Vyrai, kurie turi daugiau problemų su planavimu arba moterų supratimu, gali kreiptis į sužadėtuvių planuotojas. Būtent moterys geriausiai žino, kaip šią šventę paversti jaukiai ir maloniai praleistu laiku, o Jūsų mylimąją – visiškai nustebinti.