Sklandus prekių importo procedūrų užtikrinimas

Importo proceduros

Jei ką tik įsteigėte savo pirmąją įmonę, kurios pagrindinė veikla bus prekių importas iš trečiųjų šalių ir jų realizacija Lietuvoje, tuomet turite būti labai gerai apgalvoję visą prekių importo procesą ir svarbiausių procedūrų užtikrinimą. Žinoma, galite galvoti, kad visų prekių importo deklaracijų įforminimą galėsite patikėti vežėjams arba atlikti patys, tačiau turite suprasti, kad tokiu atveju išaugs didelė rizika, jog importo procedūros strigs ir bus gerokai apsunkintos dėl padarytų įvairių klaidų. Siekiant to išvengti geriausia kreiptis į šios srities specialistus, t.y. patyrusius muitinės tarpininkus.

Kadangi praktika rodo, jog importo procedūrų įgyvendinimas šios srities specialistų pagalba padeda sutaupyti gerokai daugiau laiko ir leidžia išvengti prastovų bei kitų sunkumų, kurie daro neigiamą įtaką komercinės veiklos vykdymui, nenuostabu, kodėl šiomis dienomis tiek daug įmonių naudojasi muitinės tarpininkų teikiamomis paslaugomis. Tai taip pat nulemia ir labai didelę šias paslaugas siūlančių specialistų asortimentą, iš kurio galima rinktis.

Tuo tarpu, jei jūs dar nepagalvojote apie galimybę importo deklaracijų įforminimą patikėti profesionalams, turbūt ir nė nenumanote, kurią bendrovę jums vertėtų išsirinkti. Dėl šios priežasties pirmiausia jums reikėtų susipažinti su šiuolaikine rinka ir joje veikiančiais dalyviais. Tai patogiausiai ir greičiausiai galite atlikti internetu.

Be abejo, didelė skirtingų paslaugų teikėjų įvairovė pradžioje taip pat ne vienam iš jūsų gali kelti daug klausimų, pvz., kuri bendrovė teikia profesionaliausias paslaugas, kurių specialistų taikoma kainodara yra optimaliausia ir kt. Norėdami lengviau išsirinkti, pirmiausia nuspręskite, kas jums atrodytų svarbiausia ir kam skirsite didžiausią dėmesį. Kai tai žinosite, galėsite lengviau rinktis ir šių paslaugų teikėjus.

Laimei, jums aktualią informaciją surasti nėra sudėtinga, jei jūs peržiūrėsite šias paslaugas siūlančių bendrovių tinklalapius, pvz., Deklarantai.lt. Tokiu būdu jūs taip pat galėsite iš arčiau susipažinti su pačia prekių importo procedūra, sužinoti, kokia yra šių paslaugų teikėjų turima patirtis, kaip vyksta visas paslaugų teikimo procesas, kokios yra paslaugų kainos ir kt. Visa tai leis jums daug lengviau išsirinkti ir patikimus šios srities specialistus.