Reguliuojamo aukščio stalų naudojimo pranašumai

Ar žinojai, kad stovėjimas bent 15 minučių per valandą suteikia didelę naudą sveikatai?

Pakeliami biuro stalai dėl jų privalumų tampa vis populiaresni įvairiose darbo vietose. Reguliuojamų stalų aukštis gali būti įvairus, vartotojui lengva pereiti nuo sėdimosios prie stovimosios padėties.

reguliuojami stalaiErgonomikos specialistai rekomenduoja stovėti 20 proc. savo darbo laiko. Darbas prie tokio stalo suteikia daug teigiamų fizinių ir psichinių pranašumų žmogui, padeda išvengti tam tikrų sveikatos problemų.

 

Kodėl verta rinktis reguliuojamo aukščio stalus?

  1. Padeda užkirsti kelią raumenų nuovargiui

Visą dieną sėdint kojų ir sėdmenų raumenys tampa neaktyvūs, taigi taip sumažinama taisyklingos pozicijos sėdint išlaikymo tikimybė. Atsistojimas protarpiais, padės palaikyti raumenų aktyvumą ir išvengti nuovargio ir skausmų.

 

  1. Padeda užkirsti kelią kraujotakos sulėtėjimui

Per ilgas sėdėjimas gali sukelti venų varikozę ir kojų patinimus. Reguliarus judėjimas suaktyvina kraujotaką ir limfotaką.

 

  1. Skatina smegenų aktyvumą

Sėdint fiksuotoje pozicijoje sulėtėja kraujotakos procesai ir deguonies įsisavinimas smegenyse, todėl smegenų aktyvumas mažėja. Dirbant prie reguliuojamo aukščio stalo, pozicijų keitimas padės išvengti nuovargio ir įgauti energijos.

 

  1. Padeda užkirsti kelią širdies ligoms

Kai žmogus sėdi, kūno raumenys nėra tokie aktyvūs, jie sudegina mažiau energijos. Kartu su padidėjusiu kraujospūdžiu ir cholesterolio kiekiu, tai padidina širdies ligų riziką.

 

  1. Padeda išvengti nugaros skausmų ir problemų

Ilgai sėdint, svorio slėgis netolygiai pasiskirsto per nugarą, dėl to kyla skausmų ir problemų apatinėje nugaros dalyje. Stovėjimas bent 15 minučių per valandą padės išvengti šių problemų.

 

Pasak biuro ergonomikos specialistų, nenatūralu sėdėti toje pačioje pozicijoje daugiau nei kelias valandas vienu metu. Taigi suprantama, kad 7–8 valandos nenutrūkstamo darbo sėdint apkrauna kūną. Tai gali sukelti net ilgalaikių sveikatos problemų! Reguliuojamas stalas yra puikus sprendimas. Dabar siūlomas reguliuojamų stalų asortimentas yra labai platus, kiekvieno stalo aukštis gali būti parenkamas individualiai pagal poreikius, padėdamas apsaugoti stuburą ir sumažinti skausmą.