Pagal ką nustatoma SEO paslaugos kaina?

seo paslaugos kainaKiekvienam besidominčiam svetainių optimizacijos paieškos sistemoms ypatumais, reikėtų žinoti, kad SEO paslaugos kaina priklauso ne nuo vieno, o nuo daugelio faktorių. Mėgėjai dažniausiai sutinka dirbti gerokai mažesnėmis kainomis, kartais net pusvelčiui, tačiau tai nereiškia, kad jų teikiamos paslaugos yra kokybiškos. Kalbant apie patikimus SEO specialistus, tai jie visuomet atsižvelgia į kelis svarbiausius kriterijus. Tam, kad būtų galima nustatyti kokia turėtų būti SEO paslaugos kaina, pirmiausia reikėtų įvertinti darbų apimtį. Kuo daugiau darbo atliks specialistas, tuo daugiau pinigų teks išleisti. Kainos nustatomos atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • Jeigu jūsų interneto svetainės konkurencija yra be galo didelė, tai už optimizacijos paslaugas ko gero paklosite nemenką sumelę. Matote, jeigu norėsite iškelti tokius raktinius žodžius, kurie yra labai konkurencingi, tai SEO specialistui teks naudoti daug resursų, ypač tų, kurie naudojami išorinės optimizacijos metu. Teks rinkti daug nuorodų ir t.t.
  • Optimizacijos dalys. Dabar klientai gali patys pasirinkti kokią optimizaciją jiems turėtų atlikti pasirinkti SEO specialistai. Pavyzdžiui, daugelis klientų patys atlieka vidinę optimizaciją t.y. sutvarko svetainės turinį ir t.t. o paskui kreipiasi į SEO specialistus, jog šie atliktų išorinę optimizaciją. Kiti renkasi visą paslaugų paketą – ir vidinę, ir išorinę optimizacijas. Tad, jeigu jūs rinksitės tik išorinę, tai mokėsite mažesnę sumą nei renkantis abu optimizacijos procesus.
  • SEO paslaugos kaina gali sumažėti į darbus įsitraukiant ir jums patiems. Jeigu jūs rašote straipsnius, tai galbūt jums pavyks susitarti su specialistu, jog jūs jam siųsite unikalius SEO straipsnius, kuriuos jis patalpins tose svetainėse, kuriose turi prieigą. Tokiu būdu sumažėtų ir paslaugų įkainiai. Žinoma, tokią galimybę siūlo ne visi specialistai, nes vis dėlto – rašant straipsnius, būtina laikytis ir standartų.
  • Raktinių žodžių kiekis. Tai yra pats svarbiausias rodiklis. Kuo daugiau raktinių terminų pasirinksite, tuo didesnę sumą reikės mokėti už optimizaciją, nes vėlgi – teks dirbti daugiau ir teks naudoti daugiau resursų.

Yra ir kitų niuansų, kurie galėtų pakeisti SEO paslaugos kaina, tačiau apie tai plačiau jums papasakoti gali pasirinktas SEO specialistas.