Ne geriausios pokerio kombinacijos yra svarbiausia

geriausios pokerio kombinacijosPradedantiems pokerio žaidėjams turėtų būti aktualios ne tik geriausios pokerio kombinacijos, bet ir savos strategijos kūrimo procesas. Neretai naujokai, žaisdami pokerį, nelabai gaudosi situacijoje – jie mato, kad dauguma žaidėjų už juos yra pranašesni. Ypač dažnai pasitaiko atvejų kai naujokui pavyksta keletą kartų iš eilės laimėti, tačiau po to seka dar didesnis pralaimėjimų skaičius. Kas dėl to yra kaltas? Ko gero dauguma norės kaltinti pokerio kambarius, nors realiai dėl visko kalti įprastai būna tik pradedantys žaidėjai. Jiems reikia suvokti, kad pokeryje kiekvienas žaidėjas turi savo strategiją ir laikosi nustatytų taisyklių. Pokeris daug kam siejamas su reguliariu uždarbiu todėl įprasta, kad tokie žmonės labai daug domisi šiuo žaidimu bei nuolatos mokosi iš savo klaidų tiesiog analizuojant jau sužaistus padalinimus.

Pokeryje svarbu nusibrėžti ribas, kurios duotų signalą kada reikia sustoti. Dažniausiai, pradedantiesiems yra siūloma nusibrėžti konkrečia ribą, kurią pasiekus, tą dieną jau būtų viskas. Pavyzdžiui, kai kurių žaidėjų turnyrų limitas per dieną yra 10, kitų – 20 turnyrų vienas prieš vieną ir t.t. Jeigu pasiekiate šią ribą, tą dieną jau nebežaiskite – likusį laisvą laiką skirkite tik savo sužaistų turnyrų analizei bei skaičiavimais. Taip jūs išsiugdysite discipliną, nes ir pokeryje visada reikia daryti pertraukas esant nuovargiui.

Kalbant apie nuovargį, čia yra labiausiai kenkiantis faktorius – kai kurie naujokai net nenori pripažinti, kad jie pavargsta, bet kaip gi tai galima pastebėti iš šalies? Tokie žaidėjai, kai jau yra pavargę, tampa irzlūs bei nuobodžiaujantys. Jie daugiau blefuoja, rizikuoja turėdami mažas kombinacijas ir t.t. Jeigu jums jau tai pasireiškė žaidžiant, vadinasi jūs jau pavargote ir šiai dienia užteks. Jokiu būdu negalima žaisti dieną iš dienos be poilsio, net ir profesionalai kažkiek laiko skiria sau. Būtina daryti pertraukas. Profesionalai pažymi, kad pertraukų metų geriausia yra atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti – pailsės smegenys ir toliau galėsite kibti į darbus. Tai yra pagrindas kuriant savo pokerio strategiją, tad siūlytume pačioje pradžioje jau imtis savų taisyklių nustatinėjimo ir jų laikymosi.