Lauko durys: pirkti ar sakytis pagal individualų užsakymą?

Tinkamas lauko durų pasirinkimas gali kelti labai daug klausimų, tad visiškai natūralu, kad jas renkantis visada verta pasikonsultuoti su profesionalais, kurie tikrai mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir tuo pačiu galės užtikrinti, kad Jūsų pasirinktos lauko durys namui tarnaus ilgai.

Žinoma, konsultuotis galima ne tik su pardavėjais, kurie dažniausiai dalinasi patirtimi apie savo parduodamas duris ir teikia, kurios yra geriausios. Tuo pačiu galima rastis ir su tais žmonėmis, kurie gamina duris pagal individulius užsakymus. Suprantama, kad tokiu atveju gausite vienetinį modelį, kuris tobulai tiks Jūsų durų ertmei. Žinoma, tokios durys kainuoja daugiau, tad verta apgalvoti, ar apsimoka permokėti?

Durų kaina

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis Jums labiausiai tinkamas kuris dažniausiai būna kaina. Žinoma, žmonės nenori permokėti, tačiau tikisi, kad lauko duris namui Šiauliuose bus pačios geriausios kokybės. ar įmanoma rasti tokį rezultatą? Tikrai įmanoma ir tai turėtų būti duris, kurios perkamos tiesiai internetu. Užsisakyti pagal individualų užsakymą tikrai galima, tačiau turite nepamiršti įvertinti to, kad dažniausiai tokio tipo durys kainuos kur kas daugiau, tačiau savo funkcionalumu visiškai neišsikris. Mokėti kur kas daugiau už individualios gamybos duris verta tik tokiu atveju, jeigu ertmė durims yra labai nestandartinė ir nei vienos durys, kurios yra prekybos vietose, Jums netinka.

Durys, kurios maksimaliai atitiks Jūsų poreikius

Durys pagal individualius užsakymus kuriamos taip, kaip žmogui labiausiai patinka. Suprantama, kad tokios bene labiausiai vertinamos. Tačiau toks individualių durų užsakymas turi vieną tą patį labai didelį minusą – kainą. Tokiu atveju bandymai sutaupyti renkantis duris atsisuka atgal prieš Jus, kadangi tokias užsisakyti tampa brangu. Visgi, maksimaliai Jūsų poreikius gali atsitikti i tos durys, kurios jau yra prekybos vietoje. Klaidingai galvojama, kad prekiaujama tik standartinio modelio durimis, kurios dažniausiai kuriamos masiniu būdu. Tikrai ne. Vos tik užsimanysite iškart galite įsigyti vienetinio modelio arba bent jau mažu tiražu gaminamas duris, kurios atrodys puikiai.

Naudokite duris tada, kai norite

Dar vienas minusas, kuris dažniausiai atgraso nuo individualių durų pagal asmeninius poreikius užsakymą yra tai, kad jos kuriamos gana ilgą laiko tarpą. Tokia jau ta praktika, kad dažniausiai meistrai sako venas datas, tačiau galiausiai tenka laukti kol kad ilgiau. Liūdna, tačiau kokybė pagal asmeninius poreikius reikalauja laiko. Tuo tarpu pirkdami prekybos vietose šįkart galite gauti tai, ko Jums reikia. Daugelis žmonių tai labai vertina, kadangi nereikia gaišti laiko. Juolab, perkant dažniausiai kartu galima pasinaudoti ir galimybe, kad duris bus įmontuojamas tą pačią minutę, kai tik atvežamos. Tai ne tik taupo laiką, tačiau leidžia jaustis ramiu, kad jos puikiai atliks joms paskirtą funkciją.

Raskite tai, kas Jums labiausiai tinka

Bet kuriuo atveju siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi geros durys Jums tarnaus daugelį metų. Tokiu atveju reikia įvertinti nemažai niuansų, smulkmenų, susipažinti su jomis ir galiausiai džiaugtis, kad geros lauko durys ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų poreikius. Ar tai yra įmanoma? Tikrai taip, tik reikia mokėti jų ieškoti.

Kiekvienas asmuo gali pats nuspręsti, kuris variantas jam labiausiai tinka. Tačiau bet kuriuos atveju siūlome nepamiršti, kad lauko durys – geros bus tik tokiu atveju, jeigu atitiks Jūsų lūkesčius. Skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, vertinkite galimybes ir galiausiai džiaukitės produkcija, kuri tarnaus ilgai ir bus pati geriausia.