Kodėl korėjietiška kosmetika sukėlė tikrą revoliuciją grožio rinkoje

Korejiestiska kosmetika

Korėjietiška odos priežiūra sulaukė didžiulio populiarumo visame pasaulyje. Jau prieš kurį laiką grožio ir kosmetikos rinką užplūdo korėjietiška kosmetika. Grožio ekspertai šiomis dienomis korėjietiškos kosmetikos produktus rekomenduoja vis dažniau ir tai yra tikrų tikriausias mados klyksmas. Be to, akivaizdu, kad korėjietiška kosmetika sukėlė tikrų tikriausią revoliuciją grožio rinkoje.

Dvigubas valymas

Dvigubas valymas yra esminis korėjietiškos odos priežiūros procedūrų bruožas. Pirmiausia naudojamas aliejinio pagrindo valiklis, kad būtų pašalinti riebalinio pagrindo nešvarumai. Tuo tarpu antrajame žingsnyje yra naudojamas putų pagrindo valiklis, kuriuo pašalinami vandens pagrindo nešvarumai, tokie kaip prakaitas ir purvas. Visa tai užtikrina, kad veido oda būtų švari.

Odos šveitimas

Korėjietės paprastai kasdien veidą masažuoja drėgna šluoste. Tai yra dar vienas labai svarbus korėjiečių odos priežiūros rutinos žingsnis. Naudojant šluostę šveičiamas susikaupęs purvas, nešvarumai ir negyvos odos ląstelės, kad oda švytėtų. Masažuojant savo veido odą reikėtų atlikti į viršų kylančius sukamuosius judesius.

Lakštinės kaukės

Lakštinės kaukės šiandien yra ypatingai populiarios. Vieni mėgstamiausių korėjiečių ingredientų lakštinėse kaukėse yra sraigių mucinas, medžio anglis, ženšenis, ryžių vanduo, baltasis perlamutras ir žalioji arbata. Tokiose veido kaukėse yra daug serumo.

Esencija

Visais korėjiečių odos priežiūros procedūros etapais siekiama drėkinti odą. Tuo tarpu esencija yra esminė korėjiečių grožio priežiūros priemonių dalis. Esencijos yra švelnūs, maitinantys ir daug maistinių medžiagų turintys odos priežiūros sprendimai. Jos skiriasi nuo tonikų ir yra lengvesnės konsistencijos, palyginti su serumais. Jos drėkina veido odą ir dažniausiai yra tepamos po odos valymo. Po to galima naudoti ir serumą, o po jo – drėkinamąjį kremą.

Mityba

Esame tai, ką valgome. Ir tai yra pagrindinė korėjiečių odos priežiūros plano taisyklė. Tai, ką kasdien valgome, atsispindi ir mūsų odoje, todėl korėjiečiai daug dėmesio skiria ir savo mitybai. Dažnai korėjiečiai valgo kimči – aštrius kopūstus, virtus su pipirais, česnakais, imbieru ir svogūnais. Kimči yra gausu antioksidantų ir probiotikų. Taip pat nereikėtų pamiršti ir korėjiečių mėgstamo gėrimo, kuris yra riešutų skonio skrudintų miežių arbata – ji kupina daugybės antioksidantų. Be abejo, naudinga valgyti ir vynuoges, mangus, uogas, moliūgus, riešutus, jūros gėrybes ir kt.

Akių priežiūra

Paakių oda skiriasi nuo likusios veido dalies ir reikalauja papildomo drėkinimo. Nors nemaža dalis žmonių paakių kremą naudoja tik tuomet, kai pastebi pirmąsias raukšles ir mimikos linijas, Pietų Korėjoje paakių kremai naudojami kasdien ir yra ypatingai svarbi veido odos priežiūros sudedamoji dalis. Trumpiau tariant, korėjiečių veido odos priežiūros planas yra neįsivaizduojamas be drėkinamųjų paakių kremų. Žinoma, svarbu pasirinkti labai kokybišką paakių kremą. Jį reikėtų švelniai tepti, o ne trinti, vadovaujantis gamintojo nurodymais.

Apsauga nuo saulės

Turbūt jau gerai žinote, kokią didelę žalą veido odai gali padaryti kenksmingi ultravioletiniai (UV) saulės spinduliai. Pietų Korėjoje apsauginiai kremai nuo saulės yra labai populiarūs ir yra labai svarbi korėjiečių kasdienės odos priežiūros plano sudedamoji dalis. Kenksmingi saulės spinduliai gali nulemti rudų dėmių, raukšlių ir hiperpigmentacijos atsiradimą. Todėl apsauginį kremą nuo saulės būtina naudoti kasdien, nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų – net jei yra debesuota ir apniukę. Apsauginis kremas nuo saulės turėtų būti plataus spektro, o jo SPF neturėtų būti mažesnis nei 30.