Kaip išsirinkti urną, kad ji džiugintų ir nenuviltų

Kai yra poreikis, kuomet reikia išsirinkti tinkamą urną kyla daug klausimų, kaip išsirinkti tinkamą. Urna yra svarbus sprendimas velionio artimiesiems, nes šis aksesuaras ne tik atlieka savo vaidmenį praktikoje, bet ir yra ilgalaikis atsisveikinimo su mylimu žmogumi prisiminimas. Galite rinktis iš daugybės formų ir spalvų urnų, todėl lengva pasiklysti pasiūlymų gausoje. Parengėme bendrus patarimus, padėsiančius nustatyti tinkamiausią urną jūsų situacijai ir poreikiams.

Jei nuspręsite urną laidoti po žeme, urnos dydis neribojamas – tai jūsų laisvas pasirinkimas

Svarbu paminėti, jeigu urnos vieta bus kombinariume, pasirinkite tinkamo dydžio urną.aip pat reikia įvertinti, ar ateityje šiame segmente bus kitų urnų, dėl to svarbu, jog urna turi būti kompaktiška. Urnos parduotuvėje prie kiekvienos prekės nurodomas urnos dydis, tad į jas atkreipę dėmesį, nesuklysite.

Urnoms gaminti yra daug medžiagų – akmuo, medis, stiklas, metalas, plastikas, molis ir kt. Taip pat galima įsigyti urnų iš ekologiškų medžiagų – urnų, kurios po palaidojimo suyra per trumpą laiką. Kremavimo urnos gali būti nuo labai paprastų iki brangių ir išskirtinių

Kaina gali atrodyti nereikšminga, tačiau būkite kritiški ir mokėkite tiek, kiek tikitės ir galite sau leisti. Nesąžiningi laidotuvių organizatoriai kartais slepia nepakankamas urnų kainas bendrųjų paslaugų sąskaitose – netapkite šios aferos auka ir žinokite, kiek kainuoja perkamos urnos. Taip nepermokėsite ir prisidėsite prie šio verslo skaidrumo, kaip pilietis.

Vieta, gėlės, muzika, spalvos – kai viskas gerai suderinta būna gražu

Organizuodami laidotuves visada atkreipkite dėmesį į metų laiką, mirusiojo asmens amžių ir jo  ypatybes, tikėjimą. Natūralu, kad urna dažnai būna laidotuvių centre, todėl rinkdamiesi ją būtinai atsižvelkite į kitus laidotuvių atributus – kad urna nebūtų išimta iš konteksto ir visas svarbias detales sujungtų į visumą.

Urna turi patikti pirmiausia, mirusiajam, tai yra svarbiausia, pamėginkite mintyse paklausti, kur jūsų mylimas artimas norėtų būti palaidotas. Galbūt įsiminsite pokalbio detales arba sužinosite įvertinę mirusiojo aplinkybes, asmeninius daiktus, gyvenimo būdą. Tiems, kurie dažnai pažįsta ir jaučia artimus savo artimuosius, tai yra tiesiausias būdas priimti teisingą sprendimą renkantis urną.