Bernvakario idėjos paskutiniam jaunikio išlydėjimui

Daugumai būsimų jaukinių bernvakaris yra bene labiausiai laukiama viso vestuvinio maratono dalis (tik nesakykite nuotaikai, kad tai ne vestuvės!). Juk tai bene didžiausia ir svarbiausia proga pasilinksminti su geriausiais draugais ir pasidžiaugti paskutiniu viengungystės vakaru. Ką veikti, kad ši šventė dar ilgam išliktų kaip vienas iš pačių geriausių jaunystės prisiminimų?

Būkite kūrybingi. Didžiausia klaida, kurią padaro vyriausias pabrolys, tai eilinio pasisėdėjimo visų pamėgtame bare užsakymas. Juk tokią „pramogą“ galite pasidaryti kad ir kiekvieną penktadienio vakarą ir po kiek metų tokio bernvakario įspūdžiai tiesiog susilies su įprastu krepšinio ar futbolo varžybų žiūrėjimu su alaus bokalu ir draugų kompanija. Šiuo atveju tikrai verta nuveikti ką nors įdomesnio, ką nors, ką prisiminsite prabėgus keliems ar keliasdešimčiai metų ir galėsite pasakoti (arba ne) savo vaikams.

BernvakariaiPats geriausias būdas linksmiausiai atšvęsti bernvakarį, sužinoti, kaip jį nori praleisti jaunikis. Kad ir kokie svarbūs visi kiti šventės dalyviai, galutinį žodį turėtų tarti būtent jis. Jeigu bernvakario šeimininkas mėgsta iššūkius, jam gali patikti aktyvios pramogos, pavyzdžiui dažasvydis Vilniuje ar pasišaudymas lazeriais. Tai suteiks daug teigiamų emocijų, leis pasilinksminti ir puikiai praleisti laiką geroje kompanijoje. Jeigu jaunikis ramesnis ir mieliau renkasi laiką gamtoje, kodėl gi nesurengus žvejybos iškilos?

Taip pat, susitarkite, ar norite teminės šventės. Tokiu atveju, pasistenkite ir suderinkite savo aprangas. Juk po daugelio metų bus smagu žiūrėti į jaunus vaikinus, apsitaisiusius „Žvaigždžių karų“ kostiumais ar Zoro kaukėmis. Pasistenkite, kad jūsų atliekama veikla taip pat sietųsi su pasirinktų personažų gyvenimo būdu, sukurtu įvaizdžiu – juk taip daug linksmiau.

Kad ir ką sugalvotumėte, aklai nekopijuokite internete randamų patarimų, teigiančių, jog jų siūlomos bernvakario idėjos yra pačios geriausios. Svarbiausia atsižvelgti į asmeninius jaunikio ir jo draugų poreikius. Tokiu būdu paprasčiausias pasibuvimas kaimo sodyboje gali būti daug linksmesnis nei daugumos Holivudo filmų peršamas savaitgalis Las Vegase, kurio nė vienas šventės dalyvis nė neprisimins. Tai paskutinė proga geriausiai praleisti laiką su bičiuliais – išnaudokite ją tinkamai.