Židinių statyba siūlo didelę įvairovę

zidiniu statybaVis daugiau ir daugiau žmonių savo valdose nori turėti židinį. Savaime suprantama, toks pasirinkimas yra iš tiesų puikus – židinys ne tik suteikia šilumos, bet ir kuria kur kas jaukesnę atmosferą, be to, tampa puikiu namų dekoro akcentu. Puiki žinia ta, kad šiandien židinių statyba gerokai pajudėjo iš pirminio taško ir gali pasiūlyti kur kas daugiau nei anksčiau. Taigi, kaip jau supratote, židinių statyba siūlo didelę įvairovę, todėl belieka tik sužinoti, kokie pasirinkimai laukia jūsų ir pasirinkti patį geriausią variantą.

Keramikiniai arba su klijuojama apdaila

Ypač populiarus židinių statybos pasirinkimas yra keramikiniai arba su klijuojama apdaila židiniai. Tokie židiniai idealiai tinka mėgstantiems klasikinį stilių ir pageidaujantiems neišsiskiriančio židinio savo namuose. Gera žinia ir tai, kad būtent šis pasirinkimas yra vienas pigiausių židinių statybos pasirinkimų.

Marmuriniai

Na, o ką verta rinktis tiems, kurie nori ko nors išskirtinio bei prabangaus? Tokiu atveju dėmesį verta atkreipti į marmurinius židinius. Marmuru tviskantis, prabangos įspūdį kuriantis židinys tikrai taps vienu ryškiausių jūsų namų akcentu.

Su medžiu arba iš akmens

Tiems, kurie ypač vertiną natūralumą bei gamtos dovanotas medžiagas, verta rinktis židinius su medžiu arba židinius, pagamintus iš akmens. Tai – puiki galimybė  turėti bent dalelė gamtos savo namuose.

Tinkuoti židiniai

Norite puošnaus  bei modernaus židinio savo namams? Tuomet atkreipkite dėmesį į tinkuotus židinius. Beje, šie židiniai unikalūs ir tuo, jog gali būti dekoruojami įvairiomis priemonėmis.

Lauko židiniai

Jau išvardijome daugybė židinių tipų, kuriuos galite pasirinkti, tačiau visus išvardintus variantus vienija tai, jog visi šie židiniai yra skirti naudojimui patalpose. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog ypač patraukliu bei dekoratyviu variantu gali tapti židinys lauke.  Lauko židinys neretai ne tik kuria ypač jaukią bei prabangią lauko aplinką, bet ir pasitarnauja praktiniais tikslais. Beje, įdomu tai, kad lauko židiniai neretai priskiriami prabangos prekėms.

Kaip matyti, židinių statyba šiandien gali pasiūlyti labai daug ir visa tai tam, kad jūs gyventumėte jaukiau, šilčiau bei gražiau. Taigi, belieka tik išsirinkti.