Vestuvių fotografai rekomenduoja vengti mėgėjų

vestuviu fotografaiLietuvoje vestuvių fotografai jau pastebėjo didėjančią konkurenciją, nes mat dabar kiekvienas žmogus gali teikti paslaugas vos tik įsigijus profesionalų fotoaparatą. Tačiau, specialistai pastebi, kad dėl didėjančios konkurencijos klientai nei kiek nelaimi – paslaugų kainos nekrenta, o svarbiausia – atsiranda itin daug fotografų, negebančių paslaugų atlikti kokybiškai. Visiems vestuves planuojantiems ir fotografų ieškantiems žmonėms siūloma kiek atidžiau rinktis tokius specialistus. Ypač dažnai galima pastebėti, jog iki šiol jokios patirties neturėję ir jokių atliktų darbų sąrašo negalintys parodyti fotografai ima gana nemažus įkainius – nei kiek nemažesnius nei profesionalų. Jeigu norite išskirtinių kadrų iš savo vestuvių, tai jokiu būdu paskubomis neieškokite vestuvių fotografų, nes didelė tikimybė, kad pakliūsite į minėtų mėgėjų rankas.

Vestuvių fotografai, kurie internete skelbiasi apie siūlomas paslaugas, dažniausiai turi ką parodyti potencialiems klientams. Tokie profesionalūs fotografai pirmiausiai akcentuoja savo atliktų darbų sąrašą, todėl nuo to klientams ir reikėtų pradėti ieškoti šių specialistų. Vestuvių fotografai, kurie yra patyrę, jums aprodys atliktus darbus net ir privačiai, jeigu bus tam poreikis. Internete ieškantys fotografų gali lengviau išvengti mėgėjiškų paslaugų, nes vis dėlto – internetiniai atsiliepimai padeda greitai išsiaiškinti kas yra profesionalas, o kas – mėgėjas.

Visi vestuvių fotografai, kurie šia veikla užsiima ne pirmus metus, siūlo šias paslaugas daugmaž vienodomis kainomis. Priklausomai nuo nuotraukų kiekio bei kitų papildomų darbų, šios paslaugos gali būti ir ne tokios jau brangios. Pavyzdžiui, fotografai visuomet pabrėžia, kad didelis kiekis nuotraukų nėra būtinas. Itin opi problema tame, kad daugelis jaunavedžių nori fotografijų iš tų pačių vietų t.y. toje pačioje vietoje, tik pakeitus pozą. Juk su kiekviena nuotrauka didėja paslaugų įkainis. Tad, vestuvių fotografai pataria, jog pirmiausia reikėtų suplanuoti foto sesiją ir tik tada reikėtų kreiptis į specialistus, nes tada bus daugmaž aiškus ir norimų nuotraukų kiekis.

Dėl kitų papildomų paslaugų, tokių kaip nuotraukų retušavimas, visuomet reikia derėtis iš karto. Jeigu jūs dėl šios paslaugos neužsiminsite, tai fotografas jums ir pateiks gautas nuotraukas be jokių korekcijų. Tiesiog, turite itin kruopščiai pasidomėti vestuvių fotografavimo paslaugomis prieš jas užsakant.