Tiek batai moterims, tiek ir papuošalai, drabužiai bei kitos detalės turėtų derėti tarpusavyje

Teigiama, kad kiekvienos šalies žmonės turi savitą stiliaus pojūtį, todėl skirtingose šalyse žmonės dėvi tai, kas būdinga būtent jų kultūrai. Kaip bebūtų, girdint tokius teiginius vertėtų susimąstyti – ar pastarieji iš tikrųjų yra teisingi? Anuomet ši taisyklė buvo pakankamai teisinga ir gaji, tačiau šiandien matome visiškai priešingą situaciją. Mada tapo tarptautinė. Tai reiškia, kad besikeičiančios mados tendencijos paliečia kiekvienos šalies gyventojus – nepaisant to, kokie bebūtų kultūriniai skirtumai.

Batai moterimsIr šiuos teiginius galima lengvai pagrįsti elementariu pavyzdžiu. Turbūt esate girdėjusios, kad paryžietės moterys rengiasi tik juodai, tačiau jei jūs pasivaikščiosite po Paryžiaus gatves, tikrai pastebėsite, kad žmonės dėvi pačių įvairiausių spalvų drabužius. Trumpiau tariant, kalbant apie madą, nereikėtų galvoti siaurai ir ribotai. Šiuolaikinė mada yra kur kas daugiau nei tik juoda ir balta. Tačiau taip pat labai svarbu, kad renkantis savo įvaizdžio detales, galvotumėte ne tik apie šiuolaikinę madą, bet ir apie patogumą bei paprastumą.

Taigi, patogumo ir paprastumo taisyklės mados srityje yra labai svarbios ir praktiškos. Jos padeda palengvinti visą mūsų individualaus stiliaus formavimą. Tokiais atvejais tiek batai moterims, tiek ir papuošalai, drabužiai bei kitos detalės tarpusavyje dera dar tobuliau. Be to, jei manote, kad turite labai daug įvairių skirtingų pasirinkimų ir visa tai jums kelia dar didesnį galvos skausmą, pabandykite savo stilių paversti kuo paprastesniu, konkrečiai progai pasirinkdamos kaip įmanoma mažiau skirtingų detalių. Tai sukurs gerokai mažiau sumaišties ir sutaupys jums ne tik daug laiko, bet ir nervų. Todėl tokiais atvejais galite vadovautis auksine taisykle – tobulumas slypi paprastume.

Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad jūs visuomet turėtumėte pasirinkti tik vos kelias stiliaus detales. Jei norite išmokti lengviau ir efektyviau derinti skirtingus įvaizdžio sprendimus, pasistenkite kuo daugiau dėmesio skirti šiuolaikinės mados tendencijų sekimui ir informacijos, kurią publikuoja pasaulinio lygio stilistai bei mados specialistai, įsisavinimui. Galiausiai jums taps kur kas paprasčiau suprasti, kas yra kas ir kodėl vienų stiliaus detalių nederėtų derinti su kitomis.