Rožių eterinio aliejaus stebuklai

Rožių eterinis aliejus

Galima drąsiai teigti, kad rožių eterinis aliejus yra vienas iš naudingiausių ir plačiausiai naudojamų natūralių medžiagų grožio rinkoje. Žinoma, kad iš rožių išgaunamos naudingosios medžiagos pasitelkiamos daugelyje sričių – tiek kvepalų ir maisto gamyboje, tiek ir kuriant vaistus bei kosmetinius produktus. Ką jau kalbėti apie tai, kad šis aliejus plačiai naudojamas ir religiniais tikslais Azijos ir Europos šalyse. Jau nuo seno moterys rožių eterinį aliejų naudojo savo odos priežiūrai – teigiami rezultatai yra akivaizdūs.

Pagrindinės teigiamos savybės

  • Rožių eterinis aliejus pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, todėl gali būti puiki priemonė užkertant kelią įvairių odos pažeidimų užkrėtimui.
  • Įrodyta, kad tai puikus odos valiklis, padedantis sumažinti pernelyg didelį riebalingumą ir nešvarumus, kurie užkemša odos poras. Tai taip pat puiki priemonė prieš veido odos spuogus ir aknę.
  • Šis aliejus taipogi gali būti naudojamas ir po veido odos šveitimo. Rožių eterinis aliejus padeda sumažinti paraudimą ir sutraukia kapiliarus.
  • Rožių aliejaus kvapas yra puikus nuotaikos gerintojas. Jis padeda pašalinti jaučiamą nerimą ir subalansuoja psichologinę pusiausvyrą. Šio aliejaus dėka galėsite ramiau ir giliau miegoti, todėl atsikelsite pailsėję ir žvalūs.
  • Įlašinus jo į vonią, jis turi labai teigiamą atpalaiduojantį poveikį mūsų kūnui.

Rožių eteriniame aliejuje esančios medžiagos turi antibakterinių ir antivirusinių savybių. Jis dažnai pasitelkiamas gaminant losjonus, muilus ir kremus. Tai vienas iš seniausių odos priežiūrai skirtų natūralių produktų.

Jei jūsų oda įprastai pasižymi padidintu jautrumu, tuomet rožių eterinis aliejus bus tobula priemonė, kuri atgaivins jūsų odą, ją nuramins ir suteiks daug reikiamų medžiagų. Kadangi pastaruoju metu eteriniai aliejai yra labai plačiai paplitę ir vartotojų tarpe jau spėjo tapti populiariu pasirinkimu, jums reikiamus aliejus galite be vargo užsisakyti internetu. Tam sugaišite vos kelias minutes, o visi užsisakyti eteriniai aliejai jums bus pristatyti iki jūsų durų slenksčio. Taigi, šiandien tinkamai pasirūpinti savo oda yra labai paprasta. Tereikia į kasdienę savo rutiną įtraukti vis daugiau natūralių priemonių, kurios yra saugios, efektyvios ir sukuria pačius geriausius rezultatus.