Roletai virtuvėje – protingas sprendimas

Roletai

Kuriant jaukių namų interjerą reikia atkreipti dėmesį į visas detales, kurios prideda jaukumo ir žavesio jūsų namams. Paprastai žmonės gana greitai sugalvoja kaip turėtų atrodyti miegamasis ar svečių kambarys. O kaipgi virtuvė? Joje tikrai praleisite daug laiko, todėl tai turėtų būti tokia vieta, kurioje viskas yra praktiška ir patogu. Taigi vienas iš patarimų būtų atsisakyti įprastų užuolaidų virtuvėje, o pasirūpinti šiuo metu itin madingu užuolaidų pakaitalu – roletais. Roletai idealiausiai tinka virtuvėje dėl keleto priežasčių, tokių kaip:

Lengva priežiūra

Virtuvėje nuolatos vyksta oro sumaištis, drėgmės ir karščio kontrastai. Taip pat, gali tekti susidurti ir su riebalų dėmėmis bei gaminamo maisto kvapu, kuris greitai įsigeria į užuolaidų audinį. Turint roletus, jums neteks rūpintis visu tuo. Roletų audiniai yra padengti specialia medžiaga, kuri nebijo drėgmės, neleidžia rinktis dulkėms ir  svarbiausia juos yra itin lengva valyti. Daiktų esančių virtuvėje lengva priežiūra smarkiai palengvina dienos darbus, todėl jei vis dar matote prieš save užuolaidas virtuvėje, metas permainoms!

Audinys

Jei šiuo metu gyvenate bute, pirmame aukšte, ir vis norisi daugiau privatumo – rinkitės šviesos nepraleidžiančius, ir visišką privatumą garantuojančius roletus. Jei norisi tik šiek tiek prislopinti saulę, kuri keletą valandų per parą spigina pro jūsų langą, rinkitės pusiau pralaidžius saulei. Yra įvairiausių rūšių roletų, todėl tikrai atrasite tinkamiausią variantą skirtą būtent jūsų virtuvei.

Spalva

Meskite į šoną baltas, nuobodžias virtuvines užuolaidas ir skubėkite ieškoti ko nors kas pagyvintų jūsų virtuvės interjerą. Įvairiausių spalvų ir skirtingų raštų roletai yra būtent tai ko jums reikia! Norite ko nors originalaus? Rinkitės foto roletus, kurių išvaizdą galite sukurti patys. Asmeninė nuotrauka, o gal mielas paveikslėlis rastas internete – visa tai gali pagyvinti jūsų virtuvės interjerą. Patartina virtuvėje rinktis šviesesnes spalvas, nebūtina apsiriboti balta, juk yra daugybė kitų švelnių spalvų, kurios suteiks jūsų virtuvei jaukumo, erdvumo ir švaros efektą. Venkite juodos, ir visų tamsių spalvų, nes jos vizualiai sumažins jūsų virtuvę.