Prezervatyvai – geriausia apsaugos priemonė

prezervatyvaiTai, kad seksas turi būti saugus – žinome jau nuo mažumės. Kuomet tėveliai pradeda lytinio švietimo pamokas, akcentuoja, kad labai svarbu, jog pasirūpintumėte apsaugos priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad pavyks apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir net lytiškai plintančių ligų. Egzistuoja gana daug skirtingų apsaugos priemonių, tad vienareikšmiškai pasakyti, kuri yra pati geriausia – gana sunku. Kol vieni ant pjedestalo padeda prezervatyvus, kadangi teigia, jog tai pats geriausias pasirinkimas, kiti tuo tarpu galvoja, kad yra ir daugiau priemonių, tad reikia išbandyti jų suteikiamas naudas.

Prezervatyvai lyginant su kitomis apsaugos priemonėmis yra pats geriausias pasirinkimas ir šiame tekste mes atskleisime kodėl.

  1. Prezervatyvai nėra tokie brangūs. Palyginus, kontraceptinės tabletės bei įvairiausio pobūdžio žiedai kur kas brangesni, tad jeigu jums aktuali jūsų ekonominė situacija – įvertinkite suteikiamas galimybes.
  2. Tuo pačiu nereikia jokio daktaro nuorašo, kuris leistų įsigyti šią apsaugos priemonę. Akivaizdu, kad tai paprasčiausiai gaunama priemonė. Štai jeigu Jums reikia kontraceptinių tablečių – gydytojas turi duoti receptą. Kai kurias kontraceptines priemones gydytojas netgi privalo ir pats įdėti.
  3. Prezervatyvai neturi jokio šalutinio poveikio. Labai dažnai linksniuojamos kontraceptinės tabletės dažnai pristatomos kaip ypač blogas pasirinkimas, kadangi gali visiškai sugadinti žmogaus hormoninę sistemą.
  4. Sargius naudoti gali praktiškai visi. Tie asmenys, kurie yra alergiški lateksui – gali pasirinkti iš kitos medžiagos pagamintus sargius.
  5. Šią apsaugos priemonę galite įsigyti praktiškai bet kur: vaistinėse, internetu, prekybos centruose. Jeigu norite kokybės, svarbiausia, nepirkite pakelės turgeliuose. Dažnai ten kaina yra mažesnė, tačiau tuo pačiu ir kokybė kur kas prastesnė.
  6. Įvertinkite ir tai, kad šiuo metu prezervatyvai gali pasiūlyti ne tik apsaugos, tačiau tuo pačiu ir papildomo malonumo funkciją. Mėgaukitės ja.
  7. Galiausiai, prezervatyvai turi 99 procentų apsaugos tikimybę. Tai tikrai labai aukštas rodiklis.

Prezervatyvai – puikus pasirinkimas, kuris padės Jums išvengti ne tik neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir lytiškai plintančių ligų. Tai bene pati efektyviausia apsaugos priemonė, kuri tik egzistuoja.