Pokerio turnyrai – kaip laimėti?

Pokerio kombinacijos

Viena iš populiariausių pokerio rūšių yra vadinama – „Texas Hold‘em“. Tai plačiai visame pasaulyje paplitęs pokerio žaidimas, kurį renkasi didžioji dauguma tiek mėgėjų, tiek ir profesionalių pokerio žaidėjų. Todėl labai svarbu žinoti keletą naudingų patarimų, kurie gali padėti jums lengviau įveikti varžovus šios rūšies pokerio turnyruose.

1 patarimas: visų pirma, jei žaidžiate pokerio turnyre, neturėtume skubėti. Trumpiau tariant – turite išmokti susilaikyti. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pralaimina vos tik prasidėjus turnyrui – tai labai didelių sumų statymas, bandant laimėti visą banką. Tačiau tai pasiteisina pakankamai retais atvejais, o tai reiškia, kad reikia išmokti susivaldyti ir išlaukti tinkamo momento, kuomet galėsite beveik nerizikuodami laimėti kitų žaidėjų žetonus.

2 patarimas: dar vienas svarbus veiksnys kiekvienai pokerio partijai – tai neprotingų veiksmų vengimas. Kartais pasiduodama emocijoms ir padaroma brangiai kainuojančių klaidų, pvz., statomi visi turimi žetonai vos tik pamačius pirmąsias kortas. To nereikėtų daryti, jei nesate tikri dėl savo laimėjimo. Todėl apgalvokite kiekvieną savo ėjimą ir būtinai apskaičiuokite savo galimybes laimėti.

3 patarimas: nemaža dalis pokerio profesionalų rekomenduoja statyti agresyviai – šiuo atveju tai galioja turnyrams. Įprasta matyti, kad žaidėjai, kurie žaidžia labai pasyviai, galiausiai pralaimi. Tačiau vėlgi, agresyvus žaidimas taip pat reikalauja atitinkamų įgūdžių. Jūs neturėtumėte pirmus kelis kartus statyti agresyviai, o kitus likusius – statymą praleisti. Tai turite daryti nuolatos, tokiu būdu išbalansuodami kitų žaidėjų žaidimą.

Be abejo, jei iki šiol buvote pratę žaisti gyvą ar internetinį pokerį prieš kitus žaidėjus, tačiau niekada to nedarėte turnyruose, nepulkite stačia galva jų išbandyti. Pirmiausia turėtumėte gerai pasidomėti, kokiu žaidimo principu pasižymi pokerio turnyrai, o tik tuomet imtis veiksmų. Tai padės išvengti didelių finansinių praradimų ir lengviau patobulinti savo pokerio žaidimo įgūdžius. Būtinai įsiminkite, kokios yra pokerio kombinacijos, statymų tvarka, blefavimo ir varžovų vertinimo subtilybės, taip pat išmokite, kaip reikėtų apskaičiuoti savo galimybes laimėti ir ką reikėtų daryti, kad efektyviai kontroliuotumėte savo žaidimo biudžetą, kuris neretai yra pats svarbiausias veiksnys.