Plaukelių šalinimas lazeriu

plaukeliu salinimas lazeriuPlaukuotos vietos ne tik erzina, bet ir priverčia jaustis nepatogiai, o ypač tiems, kurie plaukuotumas pasireiškia dėl įgimtumo, tokių problemų sprendimui siūloma rinktis specialias procedūras, atliekamas privačiose klinikose. Plaukelių šalinimas lazeriu atliekamas greitai, o svarbiausia – šia procedūra pasinaudoti gali ir vyrai, ir moterys. Šios technologijos leidžia plaukelius pašalinti visiškai, tačiau dėl jų tankumo, jie gali pradėti augti kitose vietose – šalia buvusių plaukelių. Įprastai plaukelio šaknis yra pašalinamas, bet dėl tam tikrų aplinkybių, jie vis tiek ima augti galima sakyti tose pačiose vietose. Esmė tame, kad po lazerinės procedūros, plaukelių nelieka labai ilgą laiką, todėl pacientams nebereikia vargti su standartinėmis skutimosi ar depiliacijos priemonėmis. Šitaip yra sutaupoma nemažai pinigų.

Privačiose klinikose šios procedūros atliekamos su pažangiausia technologija, bet reikia paminėti, kad per televiziją ar internete jūs galite pamatyti reklamas, kuriose vaizduojami speciali lazeriai, naudojami namuose. Tai neva rankiniai buitiniai depiliavimosi lazeriai, kurių kaina labai maža. Kaip manote, ar su tokiais prietaisais jūs galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais? Ne. Paprasčiausiai, tai dažnai būna tik reklaminis triukas. Tokie buitiniai prietaisai toli gražu neprilygsta tiems, kurie naudojami klinikose. Patys pagalvokite – lazerines technologijas gali naudoti tik gydytojai – dermatologai, tuo labiau, kad klinikos privalo turėti licencijas šiai veiklai. Tai kaip paprasti buitiniai prietaisai gali būti naudojami paprastų žmonių?

Dėl savo pačių sveikatos, specialistai vartotojams rekomenduoja vengti minėtų pirkinių, tuo labiau, kad neretai pardavėjai nuslepia net ir galimą žalingą po procedūrinį poveikį. Kartais tokie aparatai netgi sukelia odos dirginimus. Tos technologijos, kurios naudojamos klinikose, yra saugios ir patvirtintos, todėl net ir esant kažkokiems nesklandumams, gydytojai visada pasirūpina savo pacientais. Plaukelių šalinimas lazeriu turi būti atliekamas patikimose klinikose, tad jokiu būdu nesugalvokite susivilioti tais mistiniais, vos kelias dešimtis eurų kainuojančiais lazeriniais prietaisais.

Klinikose lazeriu plaukai ir plaukeliai pašalinami už nedidelę kainą, tuo labiau, kad tokiose vietose jūs visada būsite saugūs. Gydytojai pasirūpins, kad procedūra pasisektų visiškai, todėl net ir po jos, jūs būsite konsultuojami dėl odos priežiūros, kurią turėsite atlikti po procedūros.