Patarimai, kurie padės lengviau ieškoti vaikiškos lovos

Vaikiskos lovosKai ateina laikas, kuomet jūsų vaikutis jau pakankamai didelis, kad turėtų savo pirmąją tikrąją vaikišką lovą, jums tenka gerokai pasistengti, kad atrastumėte būtent tą, kuri galėtų būti pati tinkamiausia. Ar jūs turėtumėte ieškoti kuo didesnės vaikiskos lovos? O gal jums reikėtų mažesnės? Kokio aukščio turėtų būti pasirinkta lova? Kokį čiužinį būtų geriausia naudoti? Šie ir daugelis kitų klausimų įprastai kyla kiekvieniems tėveliams, todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą vaikiškos lovos modelį vertėtų nepamiršti tam tikrų svarbių detalių.

Kiekviena lova yra skirtinga

Nereikėtų manyti, kad įsigijus bet kokio modelio vaikišką lovą bus pasiektas lygiai toks pats puikus rezultatas. Lovų modeliai labai skiriasi, todėl pirmiausia atsižvelkite į individualus aspektus, susijusius su jūsų vaiku, pvz., vaiko svorį, amžių ir ūgį. Įprastai perėjimas iš vaikiškos lovytės į didesnę lovą įvyksta tarp 18 ir 36 mėn. Tokio amžiaus vaikutis yra pakankamai didelis, todėl puikiai suprantama, kad ir lova neturėtų būti siaura ar trumpa. Daug dėmesio skirkite jos išmatavimams ir konstrukcijai.

Didelis dėmesys vaikiškos lovos čiužiniui

Jūsų vaikas turėtų miegoti ant kokybiško ir patogaus čiužinio, pagaminto tik iš natūralių ir nekenksmingų medžiagų. Dabartinis čiužinių pasirinkimas yra didžiulis, todėl jei skirsite šiek tiek daugiau laiko, galėsite atrasti patį tinkamiausią variantą. Žinoma, jei iki šiol nebuvote domėjęsi čiužiniais ir jų pasirinkimu, galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie padės lengviau pasirinkti ir atsakys į visus jums kylančius klausimus.

Vaikiškos lovos saugumas

Vaikiškos lovos modelis, kurį pasirinksite, turi pasižymėti saugia konstrukcija. Tai reiškia, kad miegančiam vaikui neturėtų būti jokios galimybės iš lovos iškristi. Dažniausiai minėto amžiaus vaikams pritaikytos lovos turi šonines atramas, kurios padeda nuo to apsisaugoti.

Lovos dizainas

Nors tai neturi įtakos miego kokybei, vaikiškos lovos dizainas neabejotinai paveiks jūsų vaiko kambarį. Be to, jei pasirinksite jūsų vaikui patinkančiu dizainu pasižyminčią lovą, jis joje miegos su dideliu malonumu. Šis veiksnys yra ypač svarbus pradžioje, kuomet vaikutis pakeičia lovytę.