Oro kompresoriai – pagal ką juos išsirinkti?

Oro kompresoriai yra naudojami labai skirtingose srityse ir dėl visiškai skirtingų priežasčių. Todėl pradžioje reiktų įvertinti visus jūsų poreikius, kad galima būti pagal kriterijus išsirinkti tinkamiausią variantą. Visgi, kad ir kokie skirtingi poreikiai būtų, įvairovė yra labai plati, todėl tinkamiausią variantą visada yra įmanoma rasti. Taigi, mes pateikiame pagrindinius kriterijus, pagal kuriuos galima išsirinkti tinkamiausią oro kompresorių.

Renkantis tinkamą kompresorių dažnai atsižvelgiama į šiuos smulkius, bet ne pagrindinius, kriterijus: ar dirba tyliai, nesukeldamas daug triukšmo; nenaudoja per ne lyg daug energijos; prietaiso garantija ir ilgaamžiškumas; aptarnavimo galimybės ir kiti smulkesni kriterijai. Žinoma, dažnai vis dar pirkimo atveju pagrindiniai kriterijai išlieka kaina ir kiek laiko tarnaus prietaisas. Visi norime, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias, tad norime nusipirkti pigiai ir patį kokybiškiausia. Nors oro kompresoriai gali būti gan brangūs, tačiau jų yra įvairių ir galima nusipirkti kur kas pigesnių įrenginių.

oro kompresoriaiTačiau ne viršuje išvardinti kriterijai turi būti patys svarbiausi, yra tokių, pagal kuriuos yra randami geriausi kompresorių variantai. Pirmiausia reikia atsakyti sau į tokį klausimą – kur jis tiksliai bus naudojamas ir kam jis yra reikalingas? Pateikė šiuos atsakymus pardavėjui, jau sumažėja variantų gausa ir lieka tikslingiausi variantai. Todėl visada prieš nuspręsdami koks prietaisas būtų geriausias, pasikonsultuokite su pardavėju.

Oro kompresoriai yra sudėtingi įrenginiai, todėl renkantis yra svarbūs ir kiti kriterijai. Maksimalus oro kompresoriaus slėgis – net jeigu jūs neišnaudosite visų galimybių, yra svarbu nusipirkti galingesnį, nei reikia dėl ateities perspektyvų. Taip pat yra svarbi kompresoriau talpa, kadangi kuo didesnė oro kompresoriaus talpa, tuo jį galima panaudoti įvairesnėse srityje ir sudėtingesniems darbams, pats prietaisas yra funkcionalesnis. Oro kompresoriai taip pat skirstomi pagal galingumą, tad šio kriterijaus irgi nevertėtų pamiršti ir į jį būtina yra atsižvelgti. Kaip ir ankstesni kriterijai, taip ir su galingumu, kuo kompresorius galingesnis, tuo jį galima panaudoti įvairesnėse srityse.

Taigi, oro kompresoriai gali būti labai įvairūs, skiriasi jie savo tipu, funkcionalumu ir kitomis savybėmis. Svarbiausiai yra pasikonsultuoti su pardavėju ir rinktis tinkamiausią variantą pagal šiuos kriterijus: talpa, maksimalus slėgis ir galingumas.