Originalios kalėdinės dovanos: kaip tokių surasti?

kaledines dovanosArtėjant šventiniam laikotarpiui, daugelis imame galvoti apie tai, kaip nustebinti savo artimuosius ir mylimus žmones. artėjant didžiosioms metų šventėms, vėl neramina mintis, kokios kalėdinės dovanos šiemet laukia Jums brangus žmogus. Ko gero, bėgant metams ne vienam pritrūksta idėjų, tad dalijamės keliais paprastais patarimais, kurie galbūt padės šiemet surasti geriausias dovanas, kurių laukia Jūsų brangūs žmonėms.

Ar jau dovanojote įspūdžius?

Įspūdžiai ir geros emocijos – puiki dovana. Ji tinka visiems metų laikams  ir visoms progoms, tačiau ypač – žiemos šventėms. Yra daugybė žmonių, kurie yra išrankūs dovanoms arba tiesiog jau turi viską. Jeigu šiemet norite nustebinti būtent tokį žmogų, pagalvokite apie tai, jog galite jam padovanoti tiesiog gerą laiką. Manote, to nupirkti neįmanoma? Įmanoma. Pavyzdžiui, išrinkite brangiam žmogui įdomią degustaciją ir pakvieskite jį paragauti šokolado, vyno, viskio ar stebėti suši gamybos. Tai išskirtinė dovana, kuri nustebins maisto gamybos mėgėjus. O gal Jūsų mylimas žmogus yra ekstremalaus sporto mėgėjas? Jam patiks kvietimas pasivažinėti lenktyniniais automobiliais ar paskraidyti sklandytuvu.

O gal kažką asmeniško?

Asmeniškos dovanos niekuomet neišeina iš mados. Taip, turime galvoja apie tas dovanas, kuriose vyrauja Jūsų vardas, pavardė ar Jūsų hobi. Tačiau nekalbame apie raktų pakabukus su draugo vardu. Tai daugiau tinka kolegos dovanai. Tačiau artimam žmogui asmeniškos kalėdinės dovanos reikėtų ieškoti kiek kitur, ne kanceliarinių prekių parduotuvėje. Pagalvokite, galbūt Jūsų mylimas žmogus apsidžiaugtų, gavęs dėlionę su savo atvaizdu, o gal jam kaip tik praverstų šiemet artėjančių metų darbo kalendorius su išgraviruotu vardu ant viršelio? Asmeninės dovanos taip pat gali būti ir vardinis šventinis šaukštelis ar net diržas su inicialais. Tereikia tik pagalvoti, ko reikėtų Jūsų brangiam žmogui.

Gal jis vertina unikalumą?

Nuo masinės gamybos esame pavargę turbūt visi. Todėl pastaraisiais metais taip populiarėja unikalios ir vienetinės kalėdinės dovanos. Pagalvokite, galbūt Jūsų brangiam žmogui taip pat patiktų būtent tokia. Didžiuosiuose miestuose gausu įvairių krautuvių, kur galite rasti rankų darbo malonių smulkmenų. visos jos dažniausiai būna vienetinės. Galbūt šiemet brangiam žmogui padovanokite jo talismaną, kurio daugiau niekas kitas neturi. O mylimai moteriai tikrai patiks unikalūs auskarai, pagaminti tikros menininkės rankomis.