Natūralias kosmetikos priemones naudoti labai nesudėtinga

Lietuviška kosmetika

Šiandien tikrai nėra sudėtinga naudoti natūralius kosmetikos produktus, kurie būtų saugūs ir savo sudėtyje neturėtų mūsų odai ir organizmui kenksmingų medžiagų bei konservantų. Tai puikiai įrodo lietuviška kosmetika, kurios gamyboje pasitelkiamos natūralios priemonės. Žinoma, sakysite, kad net ir natūraliuose kosmetikos produktuose turi būti tam tikrų konservantų, kurie prailgintų konkretaus produkto galiojimo laiką. Tačiau šis klausimas taip pat gali būti išsprendžiamas natūralių konservantų paskirtį atliekančių medžiagų pagalba.

Pateiksime kelis puikius natūralius konservantus, kurie gali prailginti jūsų naudojamų kosmetikos produktų galiojimo laiką.

Citrinų ar greipfrutų ekstraktas – šių vaisių sėklose yra antimikrobinių medžiagų, todėl jų ekstraktą galima pasitelkti kovai su įvairiomis bakterijomis.

Eteriniai aliejai – kai kurie natūralūs aliejai taip pat pasižymi idealiomis antibakterinėmis savybėmis, pvz., sandalmedžio ar levandų eteriniai aliejai. Tuo tarpu arbatmedžio aliejus puikiai tinka kovojant su grybeliu.

Rozmarinų ekstraktas – tai puikus antioksidantas. Iš rozmarinų lapų distiliavimo būdu išgautas aliejus gali gerokai prailginti natūralių kosmetikos produktų galiojimo laiką.

Medus – ištisus tūkstantmečius medus buvo naudojamas kaip natūralus konservantas. Jei kremas veidui, losjonas ar odos šveitiklis savo sudėtyje turi medaus, tai tampa ne tik puikiomis drėkinamosiomis priemonėmis, tačiau ir tobulais natūraliais konservantais, kurie turi didžiulį teigiamą poveikį mūsų odai.

Vitaminas E – daugelis kosmetikos gamintojų vitaminą E naudoja dėl jo antioksidacinių savybių. Pakanka įsigyti vitamino E kapsulių, kurių viduje turėsite gryną vitaminą E.

Jojoba – jojobos aliejus gali būti naudojamas dagelyje kremų ir odos šveitiklių sudėtyje. Jis taip pat prailgins kosmetikos produktų naudojimo laiką.

Šie minėti natūralūs produktai gali būti įsigyti bene bet kurioje parduotuvėje. Nebūtina ieškoti specializuotų prekyviečių vien tam, kad juos rastumėte. Taigi, kaip matote, nėra sudėtinga naudoti natūralią kosmetiką – juolab, kad neretai ji gali būti kur kas pigesnė nei daugelis kitų komercinių kosmetikos produktų. Belieka dar kartą peržvelgti savo grožio priežiūrai naudojamas priemones, įvertinti jų sudedamąsias dalis ir atsisakius tų, kurios gali turėti neigiamą poveikį jūsų odai, pakeisti jas natūraliais ir efektyviais ingredientais.