Kraustymasis – kaip palengvinti šią procedūrą tiek sau, tiek ir profesionalams

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Statistiškai vidutinis žmogus per gyvenimą persikrausto net 11 kartų. Žinoma, vieniems šis skaičius gali atrodyti pernelyg išpūstas, kitiems – net per mažas. Bet faktas, kad kraustytis tenka bent kartą, yra tikra tiesa. Smagu, jei pagaliau galite apsigyventi savo svajonių namuose, kuriuos įsirengėte būtent taip, kaip norėjote. O galbūt atverčiate naują puslapį ir keliaujate į dar nepažintą miestą. Tačiau bet kuriuo atveju džiaugsmą dažnai nustelbia kraustymosi eiga. Atrodo, kad daiktų nėra daug, kol visi jie būna savo vietose, bet pradedant pakuoti ištinka lengvas šokas – nesimato nei galo, nei krašto. Galite mėginti viską atlikti patys, tačiau tam tinkamos ir perkraustymo paslaugos Vilniuje ar kitame šalies didmiestyje.

Kad kraustymasis netaptų galvos skausmu jums patiems bei darbas būtų lengvesnis perkraustymo paslaugas teikiančiai įmonei, vadovaukitės šiais patarimais:

  • Atsikratykite nereikalingų daiktų. Peržiūrėkite viską, kas susikaupę spintose, spintelėse ar sandėliukuose ir išmeskite arba atiduokite kam nors daiktus, kurių jums tikrai neprireiks. Ilgą laiką gyvenant tuose pačiuose namuose atrodo, kad nereikalingų daiktų tikrai nėra daug, bet po spintų revizijos paaiškėja priešingai. Pilni maišai metų metais nenešiojamų drabužių ar senų ir nebenaudojamų prietaisų tikrai nėra tai, ką norite vežtis į naujus namus.
  • Daiktus kraukite sistemingai. Pradėkite nuo vieno kambario ir jį užbaigę keliaukite į kitą. Taip pat sugalvokite dėžių žymėjimo sistemą – patogiausia tiesiog ant kiekvienos dėžės juodu rašikliu užrašyti, kas joje yra ir iš kurio kambario. Jei dėžėje sukrauti lengvai dūžtantys daiktai – būtinai tai pažymėkite. Užrašai ant dėžių leis ne tik paprasčiau surasti daiktus jau persikrausčius, bet ir palengvins perkraustytojų darbą – jie žinos, kuriame kambaryje kuris nešulys turi būti.
  • Pasirūpinkite pakavimo priemonėmis. Jei kreipėtės pagalbos į perkraustymo bendrovę, tuomet tvirtomis dėžėmis ir lipnia juosta būsite aprūpinti, jei ne – teks jų įsigyti iš kitur. Geriau turėkite papildomų dėžių, kad nereikėtų pritrūkus leistis į paieškas.
  • Atskirai pakuokite būtiniausius daiktus. Pirmąją dieną naujame būste tikrai nespėsite visko išdėlioti, tad geriau būtinus daiktus – drabužius, higienos reikmenis, keletą rankšluosčių, patalynę – sudėkite atskirai. Taip išvengsite paieškų ir pirmąsias naktis galėsite praleisti ramiai.

Įvertinkite, ar esate sukaupę daug turto. Tai padės apsispręsti, ką pasirinkti – kraustytis savo jėgomis ar ieškoti pagalbos.