Kodėl verta rinktis elektronines cigaretes?

elekrornines cigaretesGirdėjote, kad naudojant elektronines cigaretes galima sumažinti padaromą žalą organizmui? Nepaisant visų gandų, galime drąsiai teigti, kad šios cigaretės yra vienas iš geresnių pasirinkimų keičiant savo rūkymo įpročius. Šie gaminiai pasižymi tuo, kad jų išskiriamos kenksmingos medžiagos silpniau veikia imuninę sistemą. Ko gero neseniai girdėjote, kad el. cigaretės ją kaip tik silpnina? O ką girdėjote apie tabako gaminius? Būtent – tabakas žmogaus imunitetui daro dar didesnę žalą. Šių cigarečių naudojimas yra pastebimas ne tik įprastų rūkalių tarpe, šiais gaminiais yra susižavėję ir žinomi pasaulio veikėjai. El. cigaretes reikėtų naudoti kiekvienam užkietėjusiam rūkaliai, o priežasčių kodėl reikėtų rinktis būtent jas yra ne viena.

Svarbiausia priežastis yra taupymas. Dabar galima paskaičiuoti – jeigu kasdien surūkote po pakelį įprastų cigarečių t.y. 20 cigarečių, tai dienos išlaidos susidaro apie 3 eurus (priklauso kokias cigaretes perkate). Per mėnesį jūs išleidžiate apie 90 eurų, o senąja valiuta tai būtų apie 300 litų. Tokią sumą jūs išleidžiate kiekvieną mėnesį, o dabar šį skaičių padauginkite iš 12 ir sužinosite kiek per metus „surūkote“ pinigų. Didžiulė suma ar ne? Elektronines cigaretes galime priskirti prie tų produktų, kurie sprendžią problemas, o šiuo atveju finansines, nes jeigu ketinate įsigyti ją, tai jūsų pastovios išlaidos bus ženkliai sumažintos, nes tokia cigaretė, kuri yra kokybiška, kainuoja apie 90 eurų t.y. elektroninę cigaretę galite įsigyti už tą pačią sumą, kurią išleidžiate kiekvieną mėnesį. Viskas – tai ir bus jūsų pagrindinės išlaidos. Norint šia cigarete naudotis nuolatos, jums teks tiesiog reguliariai pirkti specialų skystį, kuris kainuoja apie 10 eurų, tad paskaičiuokime – ar geriau kas mėnesį mokate po 90 eurų ar 10? Būtent taupymas yra viena pagrindinių priežasčių, kuri verčia pasinaudoti šių gaminių privalumais.

Sekantis, bet ne ką mažiau svarbus argumentas – sveikata. Aišku, kad pastaruoju metu išgirsite daug kalbų iš „ekspertų“, kad neva elektroninės cigaretės kenkia sveikatai. Žinoma, kad kenkia, bet ar labiau negu įprasti tabako gaminiai? – ne. Šių cigarečių privalumas yra tas, kad jos išskiria mažiau nuodingų medžiagų t.y. dervų kiekiai čia yra tokie maži, kad jie praktiškai net nedaro jokios žalos, čia visą vaidmenį atlieka nikotinas. Vis nauji gandai atsiranda todėl, kad būtent šios cigaretės ženkliai apkarpo įprastų cigarečių gamintojų pelną.