keltuvai

Keltuvai – įsigykite tik kokybiškus

Lietuviai vis dar turi įproti, kad didžiausią dėmesį, pirkdami kokią nors prekę, skiria kainai. Tai dažnu atveju yra visiškai netikslinga, nes kaina yra lygi kokybei. Juk visiems turėtų būti suprantama, kad jeigu viena prekė yra pigi, o kita yra kažkur penkis kartus brangesnė, tai jų savybės tikrai negali būti visiškai vienodos. Gamintojas, kuris pagamino pigesnę prekę, kažkurioje vietoje pataupė, o gamyboje galima taupyti tik iš kelių komponentų, bet pagrindinis yra medžiagos. Tokios pat situacijos įkaitai yra servisuose naudojami keltuvai.

Didžiojoje dalyje galime sutikti kinietiškus keltuvus. Jie yra populiarūs tik dėl vienos priežasties – kainos. Tačiau laikas visiems suprasti, kad tokios įrangos yra nepatikimos. Kaip ir minėjome, gamintojai stengiasi pagaminti kuo pigesnę produkcija gamindami iš pigesnių žaliavų. Tačiau jeigu ta pati žaliava yra pigesnė, tai ji yra ir ne tokia kokybiška. Todėl keltuvai, kurie yra pagaminti iš tokių medžiagų irgi yra nekokybiški, kadangi yra pagaminti iš ne tokių kokybiškų medžiagų.

keltuvaiReiktų suprasti, kad jeigu yra naudojama nekokybiška serviso įranga, tai ji yra nepatikima, nes gali sukelti pavojų darbuotojų ir aplinkinių žmonių sveikatai. Dažnu atveju tokia įranga gali sukelti net pavojų gyvybei. Servise keltuvai yra skirti tam, kad pakeltų transporto priemonę į reikiamą aukštį, o po transporto priemone dirba serviso mechanikai. Todėl tikrai nesinorėtų, kad keliant kokį nors komercinį autobusiuką pradėtų girgždėti keltuvai.

Dažnu atveju problema juose būna ta, kad tokie keltuvai yra įtvirtinami per silpnai. Tačiau dažniausia problema yra kojos, laikančios transporto priemonę. Pagamintos iš prastesnių medžiagų, keliant transporto priemonę, jos pradeda net linkti. Tad apie saugumą po pakelta transporto priemone net kalbėti jau nebeverta.

Suprantama, daugelis servisų nenori skirti pakankamai pinigų, kad būtų įsigyti patikimi keltuvai, tačiau į darbuotojų ir aplinkinių sveikatą tikrai nevertėtų taip žiūrėti pro pirštus. Tokie kiniški keltuvai gali sukelti didelės žalos visiems. Jeigu toks keltuvas lūžtų, apgadintų ir kliento krentančią transporto priemonę, todėl patirta žala būtų kelis kartus didesnė, negu buvo sutaupyta pinigų. Todėl prieš pirkdami įsitikinkite ar tikrai norite rizikuoti.