Kelionė po Lietuvą kemperiu

Kemperiu nuoma Vilniuje

Artėja vasara. Metas, kai norime atsipalaiduoti ir paatostogauti. Greičiausiai ir jūs artėjantį šiltąjį sezoną norėsite praleisti labai smagiai ir turiningai? Jei taip, tuomet vertėtų išbandyti keliones kemperiu. Nebūtina vykti tūkstančius kilometrų vien tam, kad galėtumėte pailsėti ant vandenyno kranto ir pabūti egzotiškoje gamtoje. Kiekvienas iš mūsų turime puikiausias galimybes keliauti po Lietuvą ir iš arčiau pažinti dar neatrastas vietas.

Suprantama, kad jei kelionė truks ne vieną dieną, tuomet miegojimas palapinėse gali labai išvarginti. Tuo tarpu, kai keliaujame kemperyje, galime mėgautis labai komfortiška kelione – mums nebereikia šalti lauke, miegant palapinėse, o taip pat galime mėgautis didele erdve, kurios negalėtume jausti lengvajame automobilyje. Ką jau kalbėti apie papildomus patogumus, kuriuos siūlo kemperiu nuoma Vilniuje.

Taigi, pirmiausia, prieš ruošiantis į kelionę, verta apsilankyti internete ir peržiūrėti kemperius nuomojančių paslaugų teikėjų tinklalapius, kuriuose susipažinsite su nuomos tvarka ir sąlygomis bei siūlomais kemperiais ir juose esančiais patogumais. Kai pasirinksite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kemperį, galėsite rezervuoti jį norimai datai.

Atlikus šią užduotį, tęskite kelionės planavimą. Būtinai numatykite tikslų kelionės maršrutą ir įvertinkite, kiek truks visa kelionė. Sudarykite lankytinų objektų sąrašą ir pasidomėkite jų istorija. Tai praturtins jūsų kelionę.

Žinoma, ne ką mažiau dėmesio reikėtų skirti ir aprangai. Nepaisant to, kad keliausite kemperiu ir būsite apsaugoti nuo lietaus bei kitų pašalinių aplinkos veiksnių, pravartu turėti ne tik lengvų ir plonų drabužių, tačiau ir šiltų, leidžiančių komfortiškai jaustis net ir šaltesniais vakarais, laiką leidžiant po atviru dangumi.

Nepamirškite ir kitų stovyklavimui būtinų daiktų, pvz., degtukų, anglių, indų, priemonių nuo vabzdžių, rankšluosčių, jei mėgstate žvejoti – meškerių, tinkamos avalynės ir kt. Kuo geriau ir tiksliau apgalvosite visas būsimos kelionės detales, tuo smagiau praleisite savo atostogas. Galite neabejoti, kad mūsų šalyje yra dar daug gražių vietų, kurių iki šiol jums dar niekuomet neteko aplankyti – būtent todėl kiekvienam tautiečiui rekomenduojama bent kartą su visa savo šeima leistis į nuotykių kupiną kelionę po Lietuvą.