Kartoninės dėžės ir kitos pakavimo medžiagos

kartonines dezesPakavimo medžiagų pardavėjai savo klientams akcentuoja, jog norint, kad siuntiniai būtų saugūs gabenimo metu, būtina pasirūpinti tiek išorinėmis, tiek ir vidinėmis apsaugomis. Tai nereiškia, kad pakavimui turi būti naudojamos tik standartinės kartoninės dėžės – į jas būtina dėti ir apsaugines priemones, kurios padarys siuntinį nejudriu ir sunkiau pažeidžiamu. Kiekviena siuntos kategorija turi būti apsaugojama skirtingomis priemonėmis, todėl ne visada kartoninių dėžių pasirinkimas bus pats geriausias. Ypač taupantiems prekybininkams reikėtų pasidomėti ir kitomis siuntų pakavimo priemonėmis bei medžiagomis, nes jų yra gana daug.

Standartiniais siuntiniais yra laikomi tie, kurie gabenimo metu yra sunkiai pažeidžiami. Tiksliau – kalba eina apie siuntos turinį. El. parduotuvių savininkai turi žinoti, kad ne vien kartonines dėžes galima naudoti pakavimui. Kitoms prekėms išsiųsti jūs galite naudoti daug paprastesnes ir pigesnes medžiagas. Štai, tekstilės gaminiai yra nepažeidžiami jokių smūgių metu, todėl jiems nereikia jokių apsaugų. Tam yra siūloma naudoti specialus maišus siuntoms. Jų yra įvairiausių dydžių. Geriausia tai, kad tokie siuntų maišai labai lengvai naudojami – į juos įdedama prekė ir užklijuojama jau paruošta lipnia juosta, kuri jau būna maišo sudėtyje. Žinoma, prieš tai reikia surašyti adresus, o tai padaryti galima specialioje tam paroštoje vietoje – ant siuntų maišų yra specialus popierius.

Kartoninės dėžės dažniausiai naudojamos ne itin sunkiems daiktams pakuoti, tačiau kas liečia nedidelius,  bet didelį svorį turinčius daiktus, tai jiems įprastos dėžės nebus geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju siūloma rinktis kitą dėžių kategoriją. Yra tokių dėžių, kurios atlaiko net kelias dešimtis kilogramų – tai daug storesnio kartono dėžės, į kurias galima dėti net ir keramikinius gaminius. Tose dėžėse vėlgi – galima įdėti ir apsaugas, jog viduje prekė nebūtų pažeidžiama.

Siuntų pakavimo priemonėmis prekiaujančios el. parduotuvės dabar savo klientams gali pasiūlyti didelį pasirinkimą – nuo tradicinių vokų iki apsauginių priemonių. Jose yra prekiaujama ir pakavimo popieriumi ir visais kitais priedais, kurie palengvins siuntų paruošimą. Geriausia šias medžiagas pirkti internetu – jos ten kainuoja gerokai pigiau nei kitur.