Kaitlentės stiklo keitimas ir kiti būdai, padėsiantys ją apsaugoti

kaitlentės stiklo keitimasŠiais laikais kaitlentės yra labai populiarios. Jas renkasi vis daugiau žmonių, kurie mėgsta patogumą ir modernumą. Kaitlentės puikiai tiks tiek modernioje virtuvėje, tiek nedideliame sodo namelyje. Nesvarbu, kokios rūšies kaitlentę išsirinksite, reikės tinkamai su ja elgtis.

Nelaikykite pavojingų daiktų šalia kaitlentės. Jei matote, kad yra įspėjimai ant valiklio ar kitos buitinės priemonės, geriau patraukite ją šalin, nes gali kilti gaisras. Ne visada viskas baigiasi gaisru, tačiau pavojus gyvybei išlieka. Gali būti, kad neatlaikęs karščio daiktas susprogs ar išsilydys pavojingos medžiagos. Virtuvė turėtų būti ta vieta, kurioje nėra degių ir pavojingų daiktų, nes didelė drėgmė ir karštis gali neigiamai juos paveikti.

Taip pat svarbu žinoti, kaip derėtų elgtis, jei skilo kaitlentės stiklas. Kartais tai lemia staigūs ir dideli temperatūrų pokyčiai, tačiau kartais gali ir įvykti nelaimingų atsitikimų. Būkite ypač atsargūs, jei virš jūsų kaitlentės yra spintelė su indais ar kitais daiktais, kurie galėtų sudaužyti kaitlentės stiklą. Net ir paprastas puodelio ar aštresnio peilio kritimas gali įskelti stiklą. Ne visada menki įtrūkimai ar skilimai kenkia kaitlentei ir jos efektyvumui. Vis dėlto, nereikėtų rizikuoti ir laukti tolimesnio stiklo skilimo ar visos kaitlentės gedimo. Turėtumėte iškarto tinkamai pasirūpinti stiklo sutvarkymu.

Nemėginkite patys taisyti stiklo paprastomis buitinėmis priemonėmis, nes taip jį galite dar labiau sugadinti. Jei netyčia įskėlėte stiklą arba jis yra visas susibraižęs, nereikėtų mėginti jo sutaisyti be jokios pagalbos. Neklijuokite lipnios juostelės, nenaudokite jokių klijų ar kitų klijavimo priemonių. Tai gali nepataisomai sugadinti ne tik patį stiklą, bet ir visą kaitlentę. Kartais nedidelius pažeidimus galima sutvarkyti ir nekeičiant stiklo, tačiau tai turi atlikti profesionalūs meistrai. Vis dėlto, kaitlentės stiklo remonto gali nepakakti.

Pirmiausia išsikvieskite į namus meistrą, kuris gerai išmanys savo darbą ir galės patarti ką daryti toliau. Jei bus įmanoma pataisyti stiklą, greičiausiai jis galės tai padaryti. Vis dėlto, kartais vienintelis būdas, padėsiantis pataisyti kaitlentę yra kaitlentės stiklo keitimas. Tai gana dažnas ir patikimas tvarkymo būdas. Pakeitę stiklą galėsite toliau naudotis savo kaitlente, tačiau turėsite ją labiau saugoti nuo galimų neigiamų aplinkos veiksnių.