Gėlių puokštės – ką būtina žinoti?

geliu puoksteGėlių puokštės atrodo savaime suprantamas dalykas – kai laukia kokia nors ypatinga proga, natūralu kartu su dovana įteikti ir gėlių puokštę. Vis dėlto, šiandien vis daugiau ir žmonių atsisako minties puokštę gaminti patys ar dovanoti skintų gėlių ir nusprendžia pateikti užsakymą gėlių salonui. Pastarųjų šiandien mūsų šalyje yra vis daugiau ir daugiau, kiekvienas iš jų stengiasi kaip šiandien jau supranta, kad svarbios ne tik  pačios gėlių puokštės bei jų kūryba, bet ir papildomos  galimybes. O ką apie jas turi žinoti būsimas klientas? Kokios galimybes galima rinktis ir kokia jų teikiama nauda?

Gėlių puokštės + dovana

Viena populiariausių galimybių, kurią šiandien gali rinktis kiekvienas vartotojas, yra ne tik gėlių puokštė, bet ir dovana. Trumpiau tariant, kartu su gėlių puokšte bus įteikiama ir dovana. Kokia ji bus, spręsti lieka dovaną teikiančiam, o pasirinkimas – iš tiesų labai didelis: tai gali  būti prabangių saldainių dėžutė, pliušinis žaislas, atvirukas, dovanų čekis ar papuošalas. O svarbiausia, tokia galimybė leidžia išvengti nuobodžios ir dažnai varginančios  dovanų paieškos.

Kurjerio pristatymas

Vis labiau ir labiau populiaresne tampa ir dar viena galimybė. Tai – pasirinkimas, kuomet gėlių puokštę ne atsiimate ir įteikiate patys, o tai už jus padaro kurjeris. Belieka tik pastebėti, kad toks sprendimas padeda sutaupyti daug laiko ir yra geriausias pasirinkimas tuomet, kai dėl vienokių ar  kitokių priežasčių dovanos negalite įteikti patys. Pavyzdžiui, įmanomas net gėlių pristatymas į namus Panevėžyje už gana simbolinę kainą.

Gėlių puokštės užsakymas internetu ar telefonu

Pats metas paminėti ir dar vieną galimybę, kurią turi šių dienų klientai. Tai – gėlių puokštės užsakymas internetu arba telefonu.  Kad ir kurį variantą iš šių dviejų pasirinksite, tai reiškia galimybė sutaupyti labai daug laiko ir išvengti daugybės nepatogumų, kurie lauktų tuo atveju, jei nuspręstumėte vykti į gėlių saloną.

Akivaizdu, kad šiandien galime rinktis kur kas daugiau nei vien tik galimybę įteikti kam nors gėlių: kartu su gėlėmis galime įteikti ir dovaną, arba tai už mus gali padaryti kurjeris. Taigi, belieka tik rinktis patogiausius variantus.