Fotoepiliatorius – veiksminga plaukelių šalinimo priemonė

Plaukų šalinimo priemonių įvairovė visada leidžia atrasti geriausias galimybes. Vis labiau modernėjančios depiliacijai skirtos priemonės garantuoja dar paprastesnį plaukelių šalinimo procesą, tad pagalvokite apie tai, kokios galimybės būtų pačiomis geriausiomis. Kiekvienas pasirinkimas turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kas galėtų geriausiai pasiteisinti – fotoepiliatorius, plaukų šalinimas vašku ar depiliaciniais kremais, o gal skutimosi peiliukai gali geriausiai pasiteisinti?

Epiliatoriai

FotoepiliatoriusTai – gana dažnas pasirinkimas, ir tokios produkcijos asortimentas yra gana didelis. Epiliatorius yra senesnis išradimas nei fotoepiliatorius, ir kartais jam vis dar yra teikiama pirmenybė. Palaku yra tai, kad šalinant plaukelius yra pašalinamas ir jo svogūnėlis, kas garantuoja pakankamai ilgai išliekantį rezultatą, tačiau ši procedūra kartais yra gana nemaloni. Jei baiminatės, kad procedūros metu bus jaučiamas skausmas, verčiau rinktis kitas priemones, kurių pasirinkimas bus tikrai labai didelis. Vis dėlto, galime rasti ir tokių fotoepiliatorių, kurie turi skausmą mažinančią funkciją, ir tai gali būti puikiu pasirinkimu.

Fotoepiliatorius

Tai – moderni priemonė, skirta šalinti nepageidaujamus plaukelius. Vienas didžiausių jos privalumų yra tai, kad procedūros metu nėra jaučiamas skausmas, taigi, jei baiminatės nemalonių pojūčių, toks sprendimas yra kaip tik jums. Fotoepiliacija gali būti atliekama ir namuose, ir pas kosmetologą, todėl galėsite nuspręsti, kokia galimybė jums yra palankesnė. Atlikus fotoepiliaciją galima tikėtis ilgalaikio rezultato, ir dėl šios priežasties tokia priemonė yra pasirenkama vis dažniau. Fotoepiliacija gali dar labiau pasiteisinti nei plaukų šalinimas lazeriu, nes fotoepiliatoius plaukelių šalinimo metu apima didesnį odos plotą, taigi, viskas vyksta dar greičiau.

Depiliaciniai kremai

Nors gamintojai tokias priemones pristato kaip itin veiksmingas, tačiau neretais atvejais tenka nusivilti. Net ir tada, jei viskas yra atliekama taip, kaip nurodyta instrukcijoje, ne visada rezultatas yra toks, kokio tikimasi, taigi, tenka imtis ir papildomų depiliacijos priemonių. Be to, tam tikrais atvejais depiliaciniai kremai gali sukelti alergiją, todėl svarbu įsitikinti, kad sudėtyje esančios veikliosios medžiagos nenulems tam tikrų odos problemų. Prieš naudojant depiliacinį kremą visada rekomenduojama jį išbandyti ant dilbio, kad būtų galima įsitikinti alergijos nebuvimu.

Depiliacija vašku

Tokio depiliacijos būdo priemonių rasime gana daug, tačiau visos jos turi esminį trūkumą – depiliacija vašku yra gana skausminga. Nors po atliktos depiliacijos gana ilgą laiką galima džiaugtis pasiektais rezultatais, tačiau tuomet, jei skausmo slenkstis yra gana žemas, tokia priemonė tikrai nepasiteisins.

Skutimosi peiliukai

Tokią plaukelių šalinimo priemonę dažnai pasirenka ir vyrai, ir moterys. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra pati paprasčiausia plaukų šalinimo priemonė, tačiau ji turi esminį trūkumą – plaukeliai yra pašalinami tik nuo odos paviršiaus, todėl greitai atauga. Priešingai nei tada, jei yra naudojamas fotepiliatorius, epiliatorius ar depiliaciniai kremai, skutant plaukelius nėra pašalinamas jų svogūnėlis, taigi, skusti plaukelius gali tekti gana dažnai (kartais tai reikia atlikti ir kiekvieną dieną).

Taip pat galima rinktis ir įvairias kitas depiliacijos priemones, kurių gausa šiandien tikrai leidžia pasirinkti tokius sprendimus, kurie galėtų iš tiesų puikiai pasiteisinti. Galite būti garantuoti, kad visada atrasite tokius sprendimus, kurie individualiu atveju tiktų labiausiai. Kai išbandysite įvairias siūlomas depiliacijos priemones, tikrai galėsite pasakyti, kuri jų gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Paprastai yra tikimasi, kad plaukeliai ilgą laiką neataugs, kad atlikti procedūrą bus gana paprasta, ir tai bus galima atlikti pakankamai greitai, taigi, visada atrasite pačias geriausias galimybes.