Dantų implantavimo kainos

dantu implantavimo kainosDantų implantavimo kainos priklauso nuo įvairių aplinkybių, todėl kiekvienam pacientui prieš tai siūloma pasidomėti kaip yra nustatomos jų kainos. Visada reikia pabrėžti, kad dantų implantai nėra vienintelis faktorius, kuris lemia procedūros kainą – pats darbas taip pat yra įkainojamas kažkokia suma, nes gydytojas tikrai nesiims šios procedūros už dyką. Visada siūloma gerai pagalvoti apie šią procedūrą, tuo labiau – ją būtina planuoti. Kiekvienam turinčiam dantų problemų reikėtų kruopščiai pasidomėti kas lemia šios procedūros bei implantų kainas, jog iš karto būtų galima maždaug suprasti kokią pinigų sumą reikės išleisti šiai dantų atstatymo procedūrai.

Lietuvoje odontologijos klinikos siūlo įvairias paslaugas, o tai reiškia, kad kiekvienoje ir kainos būna įvairios. Neturėtumėte galvoti, kad kiekviena klinika gali nustatyti tą pačią implantų kainą. Tuo labiau, kad jose dirba skirtingos kvalifikacijos, profesionalumo bei patirties gydytojai. Pirmiausia, jums reikia pasidomėti kiek kainuoja pati procedūra t.y. kokią sumą nustato pats gydytojas, nes logiška, kad jis veltui šio gydymo neatliks, tuo labiau, kad ši procedūra užima gana nemažai laiko. Tada jums reikėtų domėtis ir pačių implantų kainomis.

Vieni implantai gali būti pigesni, o kiti brangesni. Taip yra todėl, kad jų sudėtis gali būti skirtinga. Pavyzdžiui, kai kurios implantų karūnėlės yra gaminamos iš porceliano, o kitos yra gaminamos iš specialios keramikos ar kitų medžiagų. Tų medžiagų kainos vėlgi – skirtingos. Dantų implantų kainos priklauso ir nuo kiekio. Pavyzdžiui, jeigu implantavimo procedūros metu jums bus įstatomas ne vienas, o keli implantai, gali būti, kad gydytojas kažkiek nuleis kainą. Visada reikėtų pasidomėti klinikų siūlomomis nuolaidomis.

Būtina pabrėžti, kad dantų implantavimo kainos gali skirtis ir dėlto, jog prieš tai galbūt gydytojas reikalaus susitaisyti kitus dantis. Tai reiškia, kad reikės tvarkyti jūsų kitus pagedusius dantis, apie kuriuos jūs patys nieko nežinojote. Tai gali būti skylučių plombavimas ir kt. Nemažai žmonių sužino, kad turi ir kitų sugedusių dantų – tai dažnai nutinka profilaktinės apžiūros metu. Dantų implantavimo kainos priklauso nuo daug faktorių, tad į viską jums turėtų atsakyti pasirinktos klinikos atstovas.