Dantų implantai

implantaiPrarastus dantis dabar kiekvienas žmogus gali atkurti pasinaudodamas profesionalių privačių odontologijos klinikų paslaugomis. Jos siūlo išties didelį paslaugų paketą, kuris priimtinas didžiajai daliai pacientų. Kiekvienam pacientui dažniausiai atsiranda ir skirtingos dantų problemos, todėl įprasta, kad kiekvienam gali būti naudojamas ir skirtingas gydymas. Dantų implantai yra vienas populiariausių pasirinkimų, nes su šia procedūra galima atkurti net ir visiškai prarastus dantis. Būtina pabrėžti, kad implantai nėra labai pigūs, tačiau jie yra bene geriausias būdas atstatyti tobulą šypseną.

Dantų implantų pasirinkimas yra didelis, bet čia reikėtų pabrėžti tai, kad pati procedūras susideda iš kelių etapų. Pats gydymas netrunka vieną dieną – užtruksite gerokai ilgiau. Pirmasis etapas yra priskiriamas prie pasiruošimo, o į tai įeina burnos ertmės apžiūra bei kitų dantų taisymas. Iki implantavimo procedūros reikia susitvarkyti visus dantis, jog esančios skylutės ar kažkokios kitos dantų problemos nesukeltų jokių infekcijų ar uždegimų. Kai visi kiti dantys yra sveiki, odontologas pradeda implantavimo procedūrą.

Pirmiausia jums reikės šiek tiek pakentėti su implantais, nes jie bus įsukami į jūsų žandikaulį tose vietose, kur turės būti nauji dantys. Viskas priklauso nuo jų kiekio – galite implantuoti vieną ar net kelis dantis iš eilės. Implantai yra įsukami, o po to jau pacientui tenka laukti, kol jie prigyja. Žinoma, ne visiems žmonėms jie prigyja tinkamai, o kai kuriems jie tiesiog yra atmetami. Atmetami implantai sudaro labai mažą dalį. Kai implantai tinkamai prigyja, tada gydytojas ruošia karūnėles. Jos yra gaminamos iš porceliano. Visada jos yra pritaikomos pagal būsimus dantų kontūrus, o tai reiškia, kad jie bus gaminami specialiai jums, jog jie vėliau niekaip neišsiskirtų iš kitų – natūralių dantų. Tuo metu yra parenkama spalva bei viskas suderinama taip, kad jog implantuojami dantys atrodytų tarsi tikri ir niekaip neišsiskiriantys.

Implantavimo kainos būna įvairios, bet didžiausią dėmesį reikėtų skirti būtent jų kiekiui. Kuo daugiau dantų norėsite implantuoti, tuo daugiau pinigų reikės skirti, nes tai nėra kažkoks valstybės kompensuojamas gydymas.