servisų įranga

Būtiniausia servisų įranga

Šis straipsnis yra labiau orientuotas tiems, kurie ruošiasi įsirengti naują servisą, tačiau tam gali skirti tik mažą biudžetą. Tada iškyla daug klausimų, kuri serviso įranga yra reikalingiausia, kad pilnai užtikrinti sklandų serviso darbą. Vieniems gali atrodyti, kad vienokia servisų įranga bus reikalingesnė, kitiems prioritetai yra priskiriami kitokiai įranga.

Žinoma, jeigu kalbėtume apie pačia pagrindinę įrangą ir įrankius, tai manau ties šituo klausimu visi sutikti. Norint pradėti sklandų remonto darbą, reikėtų šių įrangos: elektrinių įrankių, kelių įrankių komplektų, oro kompresoriaus ir pripūtimo įrangos, patogiam varžtų atsukimui verta įsigyti pneumatinį veržliasūkį. Kad būtų viską patogiau sudėti, vertėtų įsigyti pneumatinį įrankių vežimėlį ir darbastalį. Turint pastaruosius jums įrankiai visada bus šalia, kadangi vežimėlį galėsite prisistumti prie remontuojamo automobilio. Ši smulki servisų įranga yra viena svarbiausia norint užtikrinti sklandų serviso darbą.

servisų įrangaTaip pat svarbu turėti bent pačią pagrindinę diagnostikos įrangą. Su diagnostikos įranga sutaupysite daug laiko, kadangi nereikės spėlioti koks gedimas yra atsitikęs automobilyje, jums tą parodys diagnostikos įranga. Išmokti diagnostikos įranga naudotis yra nesudėtinga, pradžiai jums užtektų kodų skaitytuvo, kuris parodytų gedimų kodus, o pagal juos galėtumėte spręsti koks gedimas yra atsitikęs automobilyje. Ši servisų įranga, t.y. kodų skaitytuvai, nėra brangūs, o nauda yra didelė. Taip pat, jums atsivertų nauja rinka, kadangi galėsite aptarnauti klientus, kurie norit tiesiog, kad automobiliams būtų atlikti kompiuterinę diagnostika.

Taip pat yra svarbu įsigyti keltuvą, kadangi taip lengvai ir patogiai galėsite atlikti tam tikrus remonto darbus. Keltuvo pagalba pakėlus automobilį serviso mechanikas galės atlikti tokius remonto darbus, kaip pavyzdžiui, pakeisti automobilio važiuoklės mechanizmus, atlikti automobilio dugno remonto darbus ir panašiai.

Taigi, jeigu servisas planuoja pradėti automobilių remonto veiklą, tam pradžioje nereikia didelių investicijų, svarbu įsigyti pačią reikalingiausią įrangą. Servisų įranga gali būti pati įvairiausia, tačiau verslo pradžioje geriausia būtų įsigyti tokią, su kuria galėtume remontuoti įvairius gedimus, kaip pavyzdžiui, įvairiausi įrankiai, oro kompresorius, keltuvas, diagnostikos įranga ir panašiai. Šios įrangos pagalba galima bus atlikti įvairesnių darbų, todėl potencialių klientų ratas bus didesnis.