Ar visa automobilių diagnostikos įranga turi vienodas funkcijas?

Kiekvienas gamintojas kiekvienoje srityje gamina tam tikrą įrangą, kiekvienas gamintojo prietaisas turi privalumų ir trukumų, kiekvienas gamintojas orientuojasi į kokią nors rinką. Todėl natūralu, kad kiekvienas gaminys yra skirtingas. Taip yra ne tik su automobilių diagnostikos įranga bei jų funkcijomis, tačiau lyginant ir kitų sričių skirtingas prekes. Kiekviena diagnostinė įranga ne tik, kad gali būti skirtinga, tačiau ji ir yra skirtinga.

Yra diagnostikos prietaisų, kurie yra skirti fiziniams asmenims ir smulkiems jų poreikių tenkinimams. Tokia automobilių diagnostikos įranga gali atlikti tik pagrindinę funkciją – skaityti diagnostikos gedimų kodus. Vieni prietaisai gali skaityti tik gedimų kodus, kurie susiję su varikliu, kiti galingesni gali skaityti bet kokius gedimų kodus ir juos ištrinti. Dažnai vartotojų patogumui tokie prietaisai kuriami, kad būtų suderinami išmaniaisiais telefonais. Todėl užtenka parsisiųsti atitinkamą programėlę ir galima savo automobilyje atlikti smulkią kompiuterinę diagnostiką. Tačiau tokių įrenginių minusas yra tas, kad jie gali ne visada perskaityti gedimų kodus, apie kuriuos įspėja įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje.

automobilių diagnostikos įrangaKita sritis profesionali automobilių diagnostikos įranga, tačiau ir čia ji gali net labai skirtis. Vieni prietaisai yra visiškai profesionalūs ir gali atlikti bet kokius kompiuterinės diagnostikos darbus. Kiti gali skaityti absoliučiai visų automobilių gedimų kodus ir tai bus jų pagrindinė funkcija. Profesionali automobilių diagnostikos įranga gali atlikti gyvą įvarių parametrų stebėjimą, kaip pavyzdžiui, išmetamųjų dujų kiekį. Profesionali diagnostinė įranga turi daug daugybė funkcijų, kurios palengvina serviso mechanikų darbą.

Gamintojų, kurie kuria ir gamina autodiagnostikos įrangą yra daugybė. Tačiau tik nedaugelis gamina tokią įrangą, kuri puikiai tarnauja su ja dirbantiems specialistams. Rinkoje taip pat yra nemažai klastočių, kurios iš išvaizdos atrodo visiškai tokios pačios į originalias, tačiau funkcionalumas jų yra labai skirtingas. Jos gali neatlikti daugelio funkcijų, su skirtingais automobilių modeliais gali būti skirtingas funkcionalumas net labai skirtingas arba dar blogiau, jis gali būti pritaikytas ik Azijoje gamintiems automobiliams. Todėl po tokios klaidos gali būti pinigai išmesti į balą.

Tad jeigu norite atlikinėti profesionalią kompiuterinę diagnostiką, išsinagrinėkite daugiau įvairios įrangos. Automobilių diagnostikos įranga yra labai skirtinga, tad įvertinkite savo poreikius ir nusipirktas prietaisas jums puikiai pasitarnaus.