Akiniai nuo saulės

akiniai nuo saulesSaulei spiginant vis labiau, gydytojai siūlo jau pradėti nešioti akinius, bet aišku – juos reikia įsigyti atsižvelgiant į kokybę, o ne mažą kainą. Specialistai pabrėžia, kad tie akiniai nuo saulės, kurie siūlomi vos už porą eurų, vargu ar padės apsaugoti akis nuo saulės spindulių. Tai liečia akinių pirkimą turguje ar kitose vietose, kur kainos ženkliai skiriasi nuo internetinių parduotuvių ar optikos salonų. Internetinėse parduotuvėse dabar galima įsigyti itin aukštos kokybės akinius, bet juos pirkti reikia atsižvelgiant į siūlomą produkciją bei įkainius. Pavyzdžiui, net ir internete yra be galo daug pardavėjų, kurie siūlo prastos kokybės gaminius. Optikos salonuose siūloma įsigyti ne tik akinius nuo saulės, bet ir paprastus lęšius.

Optikos salonuose dažnai specialistai siūlo rinktis specialius lęšius, kurie būtų pritaikomi jau turimiems akinių rėmeliams. Tai būtų vienas iš geresnių pasirinkimų, nes tokie akiniai ne tik pagerintų regėjimą, bet ir tuo pačiu apsaugotų akis nuo saulės spindulių. Reikia pabrėžti tai, kad paprastus akinius nuo saulės jūs galite įsigyti ir firminėse parduotuvėse. Jose produkcija yra ne ką blogesnės kokybės, tik aišku – kainos galbūt bus didesnės. Dabar savaime suprantama, kad internete galima viską rasti pigiau, o fizinėse parduotuvėse antkainiai yra didesni, tad čia jau patys turėtumėte pasidomėti kurią vietą rinktis jums būtų geriausia.

Perkant akinius nuo saulės, taip pat reikia žiūrėti ir į prekinius ženklus. Juk savaime aišku, kad vos porą eurų kainuojantys akiniai su pažymėtu garsiu prekiniu ženklu nebus naudingi – jie bus nekokybiški, nes tai tiesiog falsifikatai. Klastoti prekės ženklai pasitaiko kiekvienoje šalyje, tad ne nuostabu, kad ir tarp lietuvių pasitaiko tokių pardavėjų, kurie siūlo įprastas klastotes mažesnėmis kainomis. Klastotės nuo originalios produkcijos skiriasi tuo, kad tokie akiniai nebūna kokybiški – tokių akinių stiklai kraipo vaizdą, gadina akis, o neretai – net ir neapsaugo nuo saulės spindulių.

Rinkdamiesi pardavėją, būtinai atsižvelkite į kainas, nes būtent jos pasako kokios kokybės galima tikėtis – jeigu kaina maža, tai savaime suprantama, kad ir kokybės ko gero nebus.