4 mažai kaloringi alkoholiniai gėrimai

Alkoholiniai gerimaiKaip jau turbūt ne kartą esate girdėję, kad alkoholis yra svorio metimo priešas. Viename alkoholio grame yra net 7 kalorijos, todėl jis priskiriamas antrai pagal kaloringumą kategorijai, po sočiųjų riebalų (kurių viename grame yra 9 kalorijos). Tačiau jei jūs pasirinksite tinkamus gėrimus, galite sumažinti kalorijas, suvartojamas su alkoholiu. Taigi, žemiau pateikti 4 alkoholiniai gerimai turi mažiausiai kalorijų:

Lengvas šviesus alus: kai kalbame apie alkoholinius gėrimus, būtina nepamiršti, kad aluje kalorijų yra daugiausiai – jo sudėtyje yra labai daug angliavandenių. Tačiau jei jūs esate alaus mėgėjai ir norite nepriaugti pernelyg daug papildomų kilogramų, galite rinktis lengvą šviesų alų. Jo rūšių yra begalė, todėl tikrai be vargo rasite tą, kuri geriausiai atitiks jūsų skonį.

Šampanas: tai yra vienas iš populiariausių alkoholinių gėrimų, naudojamų įvairiose šventėse. Tačiau tai taip pat yra vienas iš lengviausių gėrimų, jei tai matuotume kalorijomis – vienoje taurėje tik 100 kalorijų. Todėl jei norite švęsti stilingai ir prabangiai, nesijaudinant dėl papildomų kilogramų ant savo liemens, galite pasirinkti šampaną.

Sausas baltas vynas: jei norite pasirinkti alkoholinį gėrimą, kuriame nebūtų daug kalorijų, galinčių neigiamai paveikti jūsų svorį – sausas baltas vynas gali būti vienas iš pasirinkimų. Nedidelė taurė raudono, rožinio ar baldo vyno turės šiek tiek mažiau nei 100 kalorijų. Tuo tarpu sauso balto vyno taurėje yra tik 83 kalorijos. Taigi, norint išvengti dėl alkoholio vartojimo sparčiai didėjančio svorio – galite išbandyti šį vyno tipą.

Degtinė: turbūt žinote, kad degtinės yra daugelyje alkoholinių gėrimų. Įvairūs miksai, kokteiliai ir kiti alkoholiniai gėrimai yra labai populiarus pasirinkimas šiuolaikinių vartotojų tarpe. Tačiau problema ta, kad tokiuose gėrimuose įprastai būna dedama ir nemažai cukraus, kuris gerokai padidina kalorijų kiekį. Tuo tarpu, jei tokių gėrimų vengsite ir degtinę vartosite jos nemaišydami su kitais alkoholiniais gėrimais, suvartosite kur kas mažiau kalorijų. 25 ml degtinės yra tik 55 kalorijos.

Be abejo, nors šiuose alkoholiniuose gėrimuose kalorijų yra mažiau, visų svarbiausia, kad nei vienu iš jų nebūtų piktnaudžiaujama.